Červenec 2010

Nesni o realitě, žij svůj sen..

31. července 2010 v 17:46 | ivushk |  MY LIFE*
Kdysi jsme se dívali ve škole na film Love actually, to bylo přesně tehdy, když jsem asi první týden chodila se svojí první láskou, jo s Filim. Jedna žena v tom filmu měla perfektní pokoj s fialovými zdmi. Vysnila jsem si je a teď si je konečně zrealizuju.
Často teď cítím takový zajímavý pocit..
•Takový, jaký jsem cítila, když jsem ve svých červených plavkách seděla na pláži v Chorvatsku, sluneční paprsky mi opalovaly tělo a téměř černé vlasy mi vlály ve větru a já se dívala na vlny, na moře, na tu krásu celkově. Byl to takový pocit, jakože ještě nic nekončí..
Takový, jaký cítím, když poslouchám Resistance, nebo Starlight od Muse. Je to plné vášně, touhy (Hold you in my arms, I just wanted to hold you in my arms) a stavů určité extáze, euforie, tranzu (Love is our resistance, keep us a promise they wont stop breaking us down. Hold me, our lips must always be sealed)
Takový, jaký jsem cítila ve středu, když jsem se otočila v noci před zídkou s žebříkem, chytla P. kolem krku a dlouze jsme se líbali.
Takový, jaký jsem cítila ve čtvrtek ráno a proběhlo mi hlavou milion vzpomínek na různé dotyky, vůně, pocity, slova.. z předchozí noci s P.
Takový, jaký jsem cítila, když mi odepsal a ještě k tomu to, že by mě rád znovu viděl.
Takový, jaký jsem cítila, když mi kamarádka včera na narozeninové party řekla "Ty seš dneska hrozně hezká" :)
Takový, jaký jsem cítila, když tam včera nečekaně došel P. a mile jsme si popovídali a krátce se políbili, protože jsem byla na odchodu domů.

Při tom všem jsem cítila ten zajímavý pocit, jako kdyby tohle všechno byly základy pro nový život a já teď po něčem toužím a budu se fakt snažit jít si za tím, aby se mi to splnilo. Bude to těžké, protože budu muset přestat pochybovat o sobě a především o svém vzhledu, ale nesmím snít o realitě, ale žít svůj sen :)

Když něco chci, tak se neptám, jestli můžu..

29. července 2010 v 11:27 MY LIFE*
Už mám vybraný odstín fialové do mého pokojíčku, mamča mi tvrdí, že je to moc tmavé a budu mít deprese. Zas tak tmavé to není a loni jsem měla deprese i v pokoji s bílými zdmi. Takže. Prostě to chci, jdu si za svým snem, když už, tak si chci ten život přeorganizovat a to podle svého. K lepšímu. Chci fialovo-bílý pokojíček a budu ho mít!
Jako malá jsem bývala strašně rozmazlená a asi mi to aspoň trošku zůstalo. :/ Nejsu z toho nadšená, ale na druhou stranu si prostě aspoň jdu za svým. K narozeninám jsem si vysnila nějaký levnější foťák, uplně skromný, hlavně že bude fotit. Nikdy jsem totiž digitál neměla a už mně je blbé pořád někoho prosit, ať mi pošle fotky z té a z té akce.. Budu se na něj snažit přispět, snad mi vyjde taková menší brigádka.
Mám divné sny. Zdálo se mi, že byla má maminka převlečená jako Stepfordská panička a snažila se o to, abych se polepšila. :D A taky se mi zdálo, že jsme jeli do Chorvatska a moře bylo "vypuštěné" jako rybník. A ještě se mi zdálo o rajčatech a dýních z farmville :D
A teď to hlavní. Předevčírem bylo zataženo, neměla jsem do čeho "píchnout" a poslouchala jsem neuvěřitelně skvělé Muse, tak mě napadlo, že se na facebooku kouknu na profily kluků, které bych "brala". Dívala jsem se na profil jednoho kamaráda bývalého, který na mě kdysi na jedné akci svítil baterkou a řekl, že su hezká :D Říkejme mu P. Líbí se mi, je fajn. Je podobný bývalému, povahově, nebo ani ne povahově, ale něčím prostě jo. Možná že je to tím, že jsou ze stejného města, které je naprosto úžasné. Typický člověk z toho města se pozná podle úsměvu na tváři a hlavně podle toho, že kamkoli jde, donese víno :) Tak jsem tedy u jeho profilu konstatovala, že je to opravdu fajn a pěkný kluk. Další den jsem se chystala na grilovačku k mému výbornému kamarádovi R. Vypadalo to na skvělý večer, ve společnosti mých dobrých přátel. Hodila jsem na sebe svoje žluté tričko s výstřihem a třpytivé Íčko na krk, které jsem si pořídila v Chorvatsku a šla s kámošem Š. do Billy na nákup. Na grilovačce absolutní pohoda, jedno vínko za druhým plus dvě vodky. Silná meruňková dýmka. Povídání a smích s přáteli. Potom R. telefonoval a že prý někdo dojde. Ptala jsem se kdo a zjistila jsem, že ten kamarád bývalého, jehož profil jsem si prohlížela!

Když dojel, 2x jsme se na sebe podívali a usmáli se na sebe, pak jsme se asi čtvrt hodiny bavili o letošním Rock  for people a o tom, že viděl Muse <3 Když už jsem musela domů, tak se nabídl, že mě doprovodí, protože když se jde od R., tak se musí lézt přes zídku a to je dost dangerous :D a navíc je tam tak vysoká tráva, že se v tom mých 162 cm lehko ztratí... Když mě doprovázel, uvědomila jsem si, že ho chci, aspoň na jeden večer. Když se na mě při cestě zezadu tiskl, tak jsem zjistila, že je to asi oboustranné. Nezeptala jsem se, jestli můžu a prostě jsem ho políbila.. Dál si to domyslete.


Hudební orgasmus

26. července 2010 v 21:20 MUSIC*
Tato písnička mě uvádí do jedinečného stavu, dostává mě, pohlcuje mě, svádí mě a dává mi opravdu zajímavý pocit!


Všechno jinak.

25. července 2010 v 18:31 MY LIFE*
Jsem tu, zpátky z Chorvatska. 8)
▬ Cesta tam 14 hodin, z toho 5 hodin ve 40ti stupních v koloně ve Slovinsku, za tu dobu ujeto cca 30 km.
▬ Apartmán krásný, jako z pohádky! Při pohledu na něj pocit, jakobych byla někde v Karibiku. Bílá barva, oblouky na balkonech dodávající domu šmrnc. Voňavé povlečení a všude okenice.
▬ Moře čisté, velké vlny, sympatické pláže.
▬ Ožujsko = velmi chutné pivo !
Skvělá společnost. Rozmanitá. Moje skvělá kamarádka Denisa, její rozkošný bratr zvaný ťutí, její úžasná maminka I., její taťka - skvělý řidič R. Potom kámošova mamka P., která prožila těžkou autonehodu a i když už je několik let v pořádku, tak ji to pořád trápí, na druhou stranu je to skvělá žena, s kterou se hezky povídá a perfektně kalí 8), její přítel T. - moc krásný chlap, hnědé oči, hnědé vlasy, mladý, krásné tělo. Jejich rozkošný syn Patrik mě dokázal dojmout k slzám, když se rozbrečel při pohledu na sele na rožni. Potom ještě moc sympatická rodinka Jitky a Jirky a jejich syna J. a miminka Filípka. Něco jako model ideální rodiny.
▬ Každý večer na terase popíjení vína nafasovaného z domova, zásoba Frisca, Metropolu a dalších lihovin.  Příjemné povídání, letní pohoda. Občas i grilování. 
▬ Procházky do romantického města byly hezké. Velký přístav, pastelově barevná obloha, palmy, úzké Chorvatské uličky, Chorvatské stařenky oblečené celé v černém, s čepečkem a hůlkou. Chorvatští stařečci v bílé košili, s bílýma vlasama. Na moři plachetnice a krásný třpyt vody.
Sex on the beach v jednom stylovém baru s černými proutěnými křesly s bílými podsedáky a perfektní hudbou.
▬ Nekonečné opalování, pojídání, popíjení, procházení, spaní a taky nekonečná pohoda, relax a přemýšlení.
▬ Cesta zpátky velmi příjemná. Déšť a ochlazení.

A když jsem přijela domů, bylo v našem bytě všechno jinak. A celkově všechno je jiné. Už nic nebude jako dřív. Jde o to, jestli bude následující etapa hezká, nebo ne.

Já už nemůžu. Tak si povol gatě. Toť, přece to tu nenecháme! No hlavně, že jste se nacpali těch voschlejch řízků z domova!

16. července 2010 v 21:36 MY LIFE*
Odjíždím do Chorvatska, mějte se tu :) Budete mě tu snad mít za 7-10 dnů ;)

Now it' s the time for changes! 8)

14. července 2010 v 17:58 MY LIFE*
Jupí, dneska mi mamča oznámila, že se bude malovat můj pokoj. Tak se mám rozhodnout jakou chci barvu.. Rozhodovala jsem se mezi žlutou, červenou a fialovou. Žlutá mi přijde vhodná spíš do pokojů pro miminka a malé děti, červenou má hodně lidí, takže u mě vyhrála fialová a těším se až to zrealizujeme a budu mít fialový pokojíček 8) Takže to je změna číslo 1.

Změna číslo 2 nastane v barvě mých vlasů. To chci zrealizovat po návratu z dovolené. No, jsou dvě možnosti. Buď seberu všechnu odvahu a dám si barvu černou a nebo zvolím opačnou variantu a vrátím se ke svým původním, světle hnědým vlasům. SO..SO WHAT? :P

Na narozeniny se přeju pár skvělých věciček, které ovlivní můj styl a možná i mé žití v budoucím roce, v mém 17. roce věku :)

Taky se blíží nový školní rok a s ním nové předměty. Zejména se těším na seminář z dějepisu a na konverzaci v angličtině 8)

Tohle všechno se uskuteční.. Ale uskuteční se to jen v případě, že se vrátím v pořádku z dovolené. A to je zatím ve hvězdách, či nie, alebo áno. Je tu možnost, že se v pořádku nevrátíme, takové věci se stávají. :( V případě, že se nevrátím v pořádku a nebo že se nevrátím vůbec aspoň doufám, že si bývalý uvědomí jak mi ubližoval a že mě ztratil. Bude pozdě, ale aspoň si to třeba uvědomí. No nechci malovat čerta na zeď a moc si přeji abych se vrátila v pořádku :)

Jinak co jsem zažila v minulých dnech? Byla jsem s kámoškou Christinou na výletě za kámoškou Jančou, která má dokonalou zahradu, opalovaly jsme se nahoře bez, koupaly se v bazéně nahoře bez (a má jízda na nafukovací kosatce nahoře bez se mi fakt líbila :D), pak jsme se houpaly na jejich zahradní houpačce, skákaly na trampolíně a povídaly si v altánku. Večer nám její skvělá maminka ugrilovala nějaké párečky, tak jsme si je vychutnaly a pak jsme jely s Chris domů, kochajíc se jihomoravskou letní krajinou při večerním slunci :)
Taky jsem byla včera po delší době s kamarády venku, kámoš Pepa to okomentoval slovy "Jéé aj prcek se za náma došel podívat" a rozcuchal mi vlasy :))) Taky jsem si dala pár tahů z trávy a utekl den jak večerní zprávy..


Užívejte léta everybody 8)

7 days..

10. července 2010 v 0:17
..to Croatia!
A už teď mám nehorázný strach z té cesty. Strašně se bojím. Snad dorazíme zdraví a živí..
Na druhou stranu se těším na vystavování těla slunečním paprskům, popíjení koktejlů a na všechny ty radosti. :)
V uplynulých dnech jsem byla se spolužačkama na výletě ve vyhlášeném kempu, který je kousek od našeho města. Opalovaly jsme se, zašly jsme na pití. A ony pak šly na šlapadlo a já jsem si povídala asi dvě hodiny s kamarádem Kubou. O životě. Kuba byl na Rock for people. S mým bývalým. Když mi řekl, co se na těchto fesťákách děje a jak to tam chodí, zavalil moje myšlenky jakýsi stín pochybností. Černé myšlenky přiletěly jako mraky. Myslela jsem si to od začátku - bývalý mě tam loni určitě podvedl. Jinak si nedokážu vysvětlit to, že před jeho odjezdem to bylo samé "Miláčku budeš mi chybět!" a po jeho příjezdu "Jo no, zdar. Tak jdem teda ven, no, když musím." On mi řekl, že mě nepodvedl, ale já si myslím svoje a teď kor po tom, co mi vykládal Kuba.
Je to divné. Když vidím bývalého na facebook chatu, pořád mám chuť mu psát, nebo chuť aby on napsal mě. Chci mu říct tisíc věcí. A chci mu padnout do náruče, chci aby se mi omluvil a já začala brečet a nakonec mu všechno odpustila. Chci se s ním zase dívat na hvězdy. Klidně bych přehlídla jeho aroganci a všechny jeho chyby. Ať si klidně jezdí na RFP, ale ať je můj :( Chci se z toho už probrat, ale uvnitř cítím, že máme být spolu a že pořád ještě není konec. Kýčovité řeči, ale co se dá dělat.


I' ll be there for you!

7. července 2010 v 14:06 MY LIFE*
Seriál Gossip girl je supr! Oblíbila jsem si to :)
Díky volným prázdninovým dnům jsem shlédla spoustů filmů a seriálů, krásný film Kouzelná chůva, legendární seriál Baywatch a dokonce jsem se podívala i na to slavné HIMYM, ale nezaujalo mě to nijak zvlášť.

Moje skvělá kamarádka se včera rozešla s přítelem. :( Byla strašně zničená, tak mi psala na facebooku, jestli k ní nemůžu večer dojít a spát u ní. Takže jsem šla ke skříni, hodila do batohu černé tričko na spaní a červené trenky plus tangáče na další den, kartáček na zuby a kosmetiku, hodila jsem batoh na záda a šla jsem k ní, sešly jsme se v hospodě. Byla v pohodě, smála se, kouřila vodní dýmku, ale když jsme vešly před hospodu, tak mi několik minut plakala v obětí. Pak jsme si hrozně upřímně promluvily a šly k ní. Tam jsme vařily těstoviny, koukaly se na blondýnu Ivu Pazderkovou na gyndě (Ty voleeeee, co děláááááááááááááááááááááááš?!!!!!!!!!!! :D) a pak si stáhly film.
Nakonec jsme se vedle sebe uložily na manželské posteli a usnuly s dobrým pocitem, že za týden a něco už budeme usínat u moře :) Ráno milé probuzení do prosluněné ložnice, ranní konverzace a kontrolování facebooku s noťasem v posteli. Zároveň jsem z postele ještě zavolala provoznímu jednoho luxusního hotelu, jestli si tam můžu přijít pro výplatu. Prý ano.
Tak jsme se oblíkly a vyrazily do TESCA na velký nákup :D A před Tescem jsem si snědla famozní snídani, horká bílá čokoláda a koblížek.

chocolate
Potom jsem si tedy ještě skočila pro výplatu do toho luxusního hotelu, zbalila jsem prachy :D a teď mě čeká setkání s milou spolužačkou a večer už jen hodina zumby a těšení na super sestavu k písničce Waka Waka :P

Oda na Moravu.

5. července 2010 v 23:44 MY LIFE*
Ať si říká kdo chce, co chce, miluji Moravu, hlavně tu naši jižní. ♥
Je super plavat u tety v bazénu a koukat se na to všechno pestré a smyslné kolem. Uvědomit si, jak je ta moravská půda plodná. Když kolem bazénu rostou růže a spousta dalších květin, na zdi se plazí psí víno, za plotem je vinohrad, pak teta donese v misce vášnivě červené, lesklé a dokonale kulaté třešně, zatímco na stole už je v misce voňavý rybíz. Podél chodníčku k bazénu visí na stopkách zářivě červené jahody k nakousnutí. Zároveň dole vidím kýble hrachu, kopru a všech možných plodin. Jednoduše jsem si připadala jako ve farmville :D U tety na zahradě je všechno jako z pohádky. A když vykouknu z bazénu, vidím upřímné úsměvy od srdce na tvářích všech přítomných. Jednoduše Moravěnka naše :)
..
Taky mám ráda, když někam přijdu a hned přede mnou stojí sklenka vína. A k tomu už slyším cimbálku. ♪ Ej padá padá rosenka, spalyy by moje očenka, spaly by moje, spaly by aj tvoje, spaly by naše oboje :) ♫ Chcete chardonay? Sauvignon? Tramín červený? A nebo z těch červených vín.. Modrý portugal? Merlot? Přijeďte, máme tu všechno pod štítem těch nejpreciznějších značek :) Kdyby jste chtěli na něco pozvat mě, tak na Pálavu - pozdní sběr, je to precizní, sladší víno a rozhodně mě nezvěte na Sauvignon, znalci vína by mě asi ukamenovali, ale pro mě Sauvignon chutná jako kdybych lízala zem ve vinném sklípku. Pardon. Jaké víno chutná nejvíce vám?

Skvělým zážitkem jsou i naše moravské hody. Krásní lidi v typických krojích pro danou oblast rozdávají úsměvy všude okolo, rozlévají lidem alkohol, rozdávají koláčky a symbolizují pohostinnost kraje. Večer se sedí se známými, veselí se. A pak přichází na řadu tanečky za zvuku těch nejvytříbenějších dechových hudeb, všichni samozřejmě úsměv od ucha k uchu!

Stejně tak naše nářečí, takže si na tomto blogu zvykněte na to, že já SU a su Z TAMA, a světlo zásadně ROŽÍNÁM! Stejně tak nejsu z tý Moravy, ale z TÉ Moravy!!

Každý kraj má něco do sebe a je dobré, když člověk cítí lásku ke svému kraji, já to tady fakt miluju :)

Nostalgie.

3. července 2010 v 20:13 MY LIFE*
Abyste byli v obraze, co se událo zhruba od loňského roku, hlavně vy, co jste tu noví. A taky abyste věděli, proč a kvůli čemu teď o prázdninách začínám znova.
Odbitím půlnoci na přelomu roku 2008 a 2009 mi začla ta nejkrásnější pohádka. Měla jsem skvělého přítele, modrookého černovlasého bubeníka. Moc pěkné love story. První kluk, první vztah, první láska a všechna poprvé, která jdou zažít. I přes jeho těžký úraz na horách jsme všechno zvládli a měli krásný devítiměsíční vztah. Ten skončil loni v srpnu. Po těžce nezdařených prázdninách, ve kterých jsem prožila dvě nemoci, mononukleozu a těžký zánět ledvin. Sáhla jsem si skoro až na dno, ale život šel dál.
Pak přišel podzim, začala jsem divočit, přišly první úlety, první velká opilost, první joint marihuany (nehulím, dávám si pouze vyjímečně!!).. Začala jsem pociťovat silnou nenávist k jedné bývalé kamarádce. Bývalý mi čím dál víc ubližoval a prohlásil o mně i takové věci, ze kterých se stále nedokážu vzpamatovat. A mám kvůli nim problémy se sebevědomím. Pak přišly pěkné zážitky, například pohádkové vánoční trhy ve Vídni a Vánoce samy o sobě. Pak skvělé nezapomenutelné hory 2010 :) Úžasný týden a konečně pocit, že je čas jít dál a že život ještě snad nekončí. Poslední den hor jsem se dozvěděla, že bývalý chodí s tou osobou, kterou nenávidím. Jedna z největších depresí mého života.
Potom jsem začala pravidelně chodit na aerobik, začala jsem si víc užívat života, dokonce jsem si obarvila barvy o odstín tmavěji. Potřebovala jsem změnu a bylo mi o hodně líp. Byla jsem poprvé na diskotéce a tam si nešla skvělého "milence". Nejlepšího fotbalistu místního klubu.
Od té doby bylo všechno o něco lepší. O maturitách jsem měla úlet se spolužákem bývalého, který se mi už spoustu let líbil. Nic víc jako úlet to ale pro něj bohužel nebylo.
Zdárně jsem tedy dokončila sextu a teď jsem tady.

Co bude dál, je ve hvězdách.