I' ll be there for you!

7. července 2010 v 14:06 |  MY LIFE*
Seriál Gossip girl je supr! Oblíbila jsem si to :)
Díky volným prázdninovým dnům jsem shlédla spoustů filmů a seriálů, krásný film Kouzelná chůva, legendární seriál Baywatch a dokonce jsem se podívala i na to slavné HIMYM, ale nezaujalo mě to nijak zvlášť.

Moje skvělá kamarádka se včera rozešla s přítelem. :( Byla strašně zničená, tak mi psala na facebooku, jestli k ní nemůžu večer dojít a spát u ní. Takže jsem šla ke skříni, hodila do batohu černé tričko na spaní a červené trenky plus tangáče na další den, kartáček na zuby a kosmetiku, hodila jsem batoh na záda a šla jsem k ní, sešly jsme se v hospodě. Byla v pohodě, smála se, kouřila vodní dýmku, ale když jsme vešly před hospodu, tak mi několik minut plakala v obětí. Pak jsme si hrozně upřímně promluvily a šly k ní. Tam jsme vařily těstoviny, koukaly se na blondýnu Ivu Pazderkovou na gyndě (Ty voleeeee, co děláááááááááááááááááááááááš?!!!!!!!!!!! :D) a pak si stáhly film.
Nakonec jsme se vedle sebe uložily na manželské posteli a usnuly s dobrým pocitem, že za týden a něco už budeme usínat u moře :) Ráno milé probuzení do prosluněné ložnice, ranní konverzace a kontrolování facebooku s noťasem v posteli. Zároveň jsem z postele ještě zavolala provoznímu jednoho luxusního hotelu, jestli si tam můžu přijít pro výplatu. Prý ano.
Tak jsme se oblíkly a vyrazily do TESCA na velký nákup :D A před Tescem jsem si snědla famozní snídani, horká bílá čokoláda a koblížek.

chocolate
Potom jsem si tedy ještě skočila pro výplatu do toho luxusního hotelu, zbalila jsem prachy :D a teď mě čeká setkání s milou spolužačkou a večer už jen hodina zumby a těšení na super sestavu k písničce Waka Waka :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 7. července 2010 v 19:58 | Reagovat

Blondýnka na gyndě je suprová:D Iva spraví náladu snad i mrtvýmu:D

2 Bylinka Bylinka | Web | 8. července 2010 v 10:15 | Reagovat

No, u nás na severu už naštěstí to rozchodové období vyšumělo, to byla hrůza - všechny kamarádky se rozcházely po dvou, třech letech, takže ze mě byla velká utěšovatelka, teď už to naštěstí utichlo:)
Takové problémy já šťastně nezadaná naštěstí řešit nemusím:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama