Když něco chci, tak se neptám, jestli můžu..

29. července 2010 v 11:27 |  MY LIFE*
Už mám vybraný odstín fialové do mého pokojíčku, mamča mi tvrdí, že je to moc tmavé a budu mít deprese. Zas tak tmavé to není a loni jsem měla deprese i v pokoji s bílými zdmi. Takže. Prostě to chci, jdu si za svým snem, když už, tak si chci ten život přeorganizovat a to podle svého. K lepšímu. Chci fialovo-bílý pokojíček a budu ho mít!
Jako malá jsem bývala strašně rozmazlená a asi mi to aspoň trošku zůstalo. :/ Nejsu z toho nadšená, ale na druhou stranu si prostě aspoň jdu za svým. K narozeninám jsem si vysnila nějaký levnější foťák, uplně skromný, hlavně že bude fotit. Nikdy jsem totiž digitál neměla a už mně je blbé pořád někoho prosit, ať mi pošle fotky z té a z té akce.. Budu se na něj snažit přispět, snad mi vyjde taková menší brigádka.
Mám divné sny. Zdálo se mi, že byla má maminka převlečená jako Stepfordská panička a snažila se o to, abych se polepšila. :D A taky se mi zdálo, že jsme jeli do Chorvatska a moře bylo "vypuštěné" jako rybník. A ještě se mi zdálo o rajčatech a dýních z farmville :D
A teď to hlavní. Předevčírem bylo zataženo, neměla jsem do čeho "píchnout" a poslouchala jsem neuvěřitelně skvělé Muse, tak mě napadlo, že se na facebooku kouknu na profily kluků, které bych "brala". Dívala jsem se na profil jednoho kamaráda bývalého, který na mě kdysi na jedné akci svítil baterkou a řekl, že su hezká :D Říkejme mu P. Líbí se mi, je fajn. Je podobný bývalému, povahově, nebo ani ne povahově, ale něčím prostě jo. Možná že je to tím, že jsou ze stejného města, které je naprosto úžasné. Typický člověk z toho města se pozná podle úsměvu na tváři a hlavně podle toho, že kamkoli jde, donese víno :) Tak jsem tedy u jeho profilu konstatovala, že je to opravdu fajn a pěkný kluk. Další den jsem se chystala na grilovačku k mému výbornému kamarádovi R. Vypadalo to na skvělý večer, ve společnosti mých dobrých přátel. Hodila jsem na sebe svoje žluté tričko s výstřihem a třpytivé Íčko na krk, které jsem si pořídila v Chorvatsku a šla s kámošem Š. do Billy na nákup. Na grilovačce absolutní pohoda, jedno vínko za druhým plus dvě vodky. Silná meruňková dýmka. Povídání a smích s přáteli. Potom R. telefonoval a že prý někdo dojde. Ptala jsem se kdo a zjistila jsem, že ten kamarád bývalého, jehož profil jsem si prohlížela!

Když dojel, 2x jsme se na sebe podívali a usmáli se na sebe, pak jsme se asi čtvrt hodiny bavili o letošním Rock  for people a o tom, že viděl Muse <3 Když už jsem musela domů, tak se nabídl, že mě doprovodí, protože když se jde od R., tak se musí lézt přes zídku a to je dost dangerous :D a navíc je tam tak vysoká tráva, že se v tom mých 162 cm lehko ztratí... Když mě doprovázel, uvědomila jsem si, že ho chci, aspoň na jeden večer. Když se na mě při cestě zezadu tiskl, tak jsem zjistila, že je to asi oboustranné. Nezeptala jsem se, jestli můžu a prostě jsem ho políbila.. Dál si to domyslete.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | Web | 31. července 2010 v 12:59 | Reagovat

Fialová je nádherná a tmavofialová ešte krajšia :)Fialovo-biela kombinácia môže byť perfektná, ale ja by som asi skôr brala fialová-sivá, moja obľúbená farebná kombinácia :)

Och, Muse ♥ a Starlight ♥ je moja Mjúsovská obľúbená :) Skvelá je ešte Hysteria (http://www.youtube.com/watch?v=3dm_5qWWDV8&feature=avmsc2) , tá dokáže vyhnať všetko zlé z hlavy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama