Nostalgie.

3. července 2010 v 20:13 |  MY LIFE*
Abyste byli v obraze, co se událo zhruba od loňského roku, hlavně vy, co jste tu noví. A taky abyste věděli, proč a kvůli čemu teď o prázdninách začínám znova.
Odbitím půlnoci na přelomu roku 2008 a 2009 mi začla ta nejkrásnější pohádka. Měla jsem skvělého přítele, modrookého černovlasého bubeníka. Moc pěkné love story. První kluk, první vztah, první láska a všechna poprvé, která jdou zažít. I přes jeho těžký úraz na horách jsme všechno zvládli a měli krásný devítiměsíční vztah. Ten skončil loni v srpnu. Po těžce nezdařených prázdninách, ve kterých jsem prožila dvě nemoci, mononukleozu a těžký zánět ledvin. Sáhla jsem si skoro až na dno, ale život šel dál.
Pak přišel podzim, začala jsem divočit, přišly první úlety, první velká opilost, první joint marihuany (nehulím, dávám si pouze vyjímečně!!).. Začala jsem pociťovat silnou nenávist k jedné bývalé kamarádce. Bývalý mi čím dál víc ubližoval a prohlásil o mně i takové věci, ze kterých se stále nedokážu vzpamatovat. A mám kvůli nim problémy se sebevědomím. Pak přišly pěkné zážitky, například pohádkové vánoční trhy ve Vídni a Vánoce samy o sobě. Pak skvělé nezapomenutelné hory 2010 :) Úžasný týden a konečně pocit, že je čas jít dál a že život ještě snad nekončí. Poslední den hor jsem se dozvěděla, že bývalý chodí s tou osobou, kterou nenávidím. Jedna z největších depresí mého života.
Potom jsem začala pravidelně chodit na aerobik, začala jsem si víc užívat života, dokonce jsem si obarvila barvy o odstín tmavěji. Potřebovala jsem změnu a bylo mi o hodně líp. Byla jsem poprvé na diskotéce a tam si nešla skvělého "milence". Nejlepšího fotbalistu místního klubu.
Od té doby bylo všechno o něco lepší. O maturitách jsem měla úlet se spolužákem bývalého, který se mi už spoustu let líbil. Nic víc jako úlet to ale pro něj bohužel nebylo.
Zdárně jsem tedy dokončila sextu a teď jsem tady.

Co bude dál, je ve hvězdách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 3. července 2010 v 22:28 | Reagovat

A já tu Tvoji nostalgii tak ráda sleduju a prožívám s Tebou:) A věřím, že následující rok bude o sto procent lepší a prázdniny o dvě stě, zasloužíš si to :-)

2 Charlie Charlie | Web | 3. července 2010 v 23:10 | Reagovat

Čím to je, že je leto stále také nostalgické? Pamätám si ešte na tie časy, keď som k Tiffany chodila po optimizmus :) Dúfam, že také ešte zažijem :)

3 Red. Red. | Web | 5. července 2010 v 18:08 | Reagovat

zajímavé (tedy, nevím, jestli je to to správné slovo či výraz) .. ale je to myslím tak. prošla sis evidentně vším možným a rozhodně to nebyla procházka růžovým sadem.
ale jak jsi napsala, život jde dál a tak je to třeba i brát ;) určitě to bude už jen lepší a lepší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama