Now it' s the time for changes! 8)

14. července 2010 v 17:58 |  MY LIFE*
Jupí, dneska mi mamča oznámila, že se bude malovat můj pokoj. Tak se mám rozhodnout jakou chci barvu.. Rozhodovala jsem se mezi žlutou, červenou a fialovou. Žlutá mi přijde vhodná spíš do pokojů pro miminka a malé děti, červenou má hodně lidí, takže u mě vyhrála fialová a těším se až to zrealizujeme a budu mít fialový pokojíček 8) Takže to je změna číslo 1.

Změna číslo 2 nastane v barvě mých vlasů. To chci zrealizovat po návratu z dovolené. No, jsou dvě možnosti. Buď seberu všechnu odvahu a dám si barvu černou a nebo zvolím opačnou variantu a vrátím se ke svým původním, světle hnědým vlasům. SO..SO WHAT? :P

Na narozeniny se přeju pár skvělých věciček, které ovlivní můj styl a možná i mé žití v budoucím roce, v mém 17. roce věku :)

Taky se blíží nový školní rok a s ním nové předměty. Zejména se těším na seminář z dějepisu a na konverzaci v angličtině 8)

Tohle všechno se uskuteční.. Ale uskuteční se to jen v případě, že se vrátím v pořádku z dovolené. A to je zatím ve hvězdách, či nie, alebo áno. Je tu možnost, že se v pořádku nevrátíme, takové věci se stávají. :( V případě, že se nevrátím v pořádku a nebo že se nevrátím vůbec aspoň doufám, že si bývalý uvědomí jak mi ubližoval a že mě ztratil. Bude pozdě, ale aspoň si to třeba uvědomí. No nechci malovat čerta na zeď a moc si přeji abych se vrátila v pořádku :)

Jinak co jsem zažila v minulých dnech? Byla jsem s kámoškou Christinou na výletě za kámoškou Jančou, která má dokonalou zahradu, opalovaly jsme se nahoře bez, koupaly se v bazéně nahoře bez (a má jízda na nafukovací kosatce nahoře bez se mi fakt líbila :D), pak jsme se houpaly na jejich zahradní houpačce, skákaly na trampolíně a povídaly si v altánku. Večer nám její skvělá maminka ugrilovala nějaké párečky, tak jsme si je vychutnaly a pak jsme jely s Chris domů, kochajíc se jihomoravskou letní krajinou při večerním slunci :)
Taky jsem byla včera po delší době s kamarády venku, kámoš Pepa to okomentoval slovy "Jéé aj prcek se za náma došel podívat" a rozcuchal mi vlasy :))) Taky jsem si dala pár tahů z trávy a utekl den jak večerní zprávy..


Užívejte léta everybody 8)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 14. července 2010 v 20:16 | Reagovat

Ivu, nedělej si zbytečné starosti. S dovolenou všechno dobře dopadne a ty se vrátíš krásně opálená, usměvavá a plná energie :) Trošičku ti to moře závidím a navíc musím pořád poslouchat tu písničku!
17 je krásný věk a i když mě už sakra táhne na 20, pořád mi hádají právě těch 17 a chtějí po mě občanku :D Užívej si života, ty si to zasloužíš. Vím že si to neměla lehké, potajmu a tiše tě sleduji snad rok a půl, možná i déle (je to vůbec možný?!). I když se vůbec neznáme, mám tohle tvoje psaní ráda a ráda se na tvůj blog vracím :)
No.. na první komentář jsem se pěkně rozepsala, takže ti už jen popřeju krásný zbytek dne :)

2 Bylinka Bylinka | Web | 14. července 2010 v 23:18 | Reagovat

Ivi, nemaluj čerta na zeď, tímhle to všechno špatné jen přivoláváš... zvpomínám si, jak Ti Filip odjel na hory a ty ses strachovala, že se mu něco stane... A jak to dopadlo? Víme. Nesmíš si to tak brát, ona je stejně dost malinká pravděpodobnost, že se Ti něco stane. Sice ve zprávách slyšíš dennodenně, kolik lidí zemře při autoneodách, ale kolik jich dojede šťastně a bezpečně domů, se už nezmíní. Takže - no stress, Ivi! Ráda bych Tě totiž viděla v srpnu živou a zdravou, tak ne že využiješ svého talentu přivolat nehodu!! Zakazuju Ti takhle přemýšlet!! :)
A s tím pokojem jsem Ti jasně na facebooku řekla, že fialová je jediná a nejlepší volba:) Doufám, že to pak všechno hezky zdokumentuješ:)
Užij si moře a don´t worry!! :)

3 Zoris Zoris | Web | 15. července 2010 v 10:31 | Reagovat

Ivi, prosimtě kdybych já si říkala, že se nevrátím z každýho zájezdu kam jedu, tak se to fakt stane a dávno spím pod zemí :-) já letím do Nice a že by to se mnou mělo spadnout si ani nepřipouštím :-) a když věříš, že se to nestane, nestane!

Fialový pokojíček podle blogového vzoru, což? :-) to bude krásný
a vlásky by se mi na tobě líbily asi spíš přirozenější do té hnědé, ale jde o to, v čem se cítíš líp ty :-)

Užívej si moře, slunce a dobré nálady, kterou ti jistě vykouzlí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama