Srpen 2010

Summer of 2010

30. srpna 2010 v 21:45 MY LIFE*
Název článku inspirován mojí oblíbenou písničkou samr of sixtynájn :P
Oh when I look back now..
Bylo to skvělé! Fakt že jo. První slunečné a horké dny strávené v mých červených plavkách u tety v bazénu, kochajíc se zralým rybízem a jahodama, povídajíc si s babičkou, tetou a ségrou..
Následně euforie a přípravy na perfektní dovolenou v Chorvatsku.. A samotná cesta do Chorvatska, seznamování s bráškou kámošky Denisy a před hranicema ve Slovinsku zpívání písničky, kterou jsme slyšeli v rádiu - Čokolááda, marmeláááda, ty jsi mooj bonboon ♫♪ Následně náš krásný bílá apartmán, azurově modré moře, ach! Navštěvování divokého klubu na pláži s proutěnými zavěšenými křesly, s exotickým DJem černochem, perfektní party hudbou a s koktejly.. Zavřu oči a představím si jak sedím v křesle, olizuju brčko ve svojem Sex on the beach a s pilotkama na očích koukám na moře třpytící se ve večerním slunci, na palmy a lehký vítr od moře mi zvedá krátkou lehkou letní sukýnku.. Potom taky skvělé večery s kámoščinou rodinkou a se spoustou přátel a malých dětí. Alkohol, grilování, klid. Věčné opalování, relaxování na nafukovacím lehátku, potápění, smích, vyrovnanost, pohoda.. Večerní procházky do města a soutěžení 7mi letých rozkošných chlapců o to, kdo mi dá pusinku :) Bronzové opálení a zregenerované tělo..
Po návratu z Chorvatska legendární grilovačka u dobrého kamaráda, výborné maso z grilu, výborné bílé víno a pak letní románek s P, bohužel jen na jednu noc. :)
Přestavování bytu, můj nový pokoj obarven na fialovou a ode dneška mám i nový krásný bílý Teppich.  
Potom ještě spousta hezkých večerů a akcí, sportování a užívání si léta s přáteli. V sobotu hody, tanec s o půl metru větším kamarádem na dechovku a burčák, který mi vážně nesedl, ale to k tomu patří :D Včera čistě přátelská akce u kamaráda, dívání se na Talentmaniu s Cuba libre v ruce, smích, pohoda..

Bylo to moc fajn!! Dík za tohle léto :)

Akorát už su rok sama.

..Což se musí změnit :P

Zničené vzpomínky

27. srpna 2010 v 17:10 MY LIFE*
Mamka mi vyhodila krabici vzpomínek, čili věci, které jsem dostala od blízkých lidí, taky všechny věci, které byly spojovány s bývalým, první jízdenku když jsem za ním poprvé jela, uplně všechno, taky dopisy od blízkých a všechno co mi připomínalo krásné chvíle..
A udělala to schválně, místo toho mi do té krabice dala jiné papíry.
Ta krabice pro mě znamenala mnoho, dívala jsem se do ní, když mi nebylo nejlíp a hned mi líp bylo..
Tohle je konec, už nemám ani žádné vzpomínky, nic. Mám strašnou chuť si něco udělat, všechno je ztracené, všechno je pryč, už bude jen hůř, mamka mi dělá ze života peklo, jsem sama. Nebýt babičky a dědy, které miluju, tak to tu zabalím.
Já už nemůžu dál. Všechny vzpomínky na F. jsou zničené :'( A to strašně bolí.
Milovat znamená pochopit, že druhý milovat nemusí.

A nepřeju vám mít takovou matku, která vás vidí jak brečíte, jak vám je zle od žaludku a jak z žalu zvracíte a neřekne a neudělá nic, jen se směje s vaší sestrou.

Už nemůžu, fakt ne.


And the truth is baby you're all that I need.. I want to lay you down in a bed of roses ♫

25. srpna 2010 v 16:03 MY LIFE*
Četla jsem hrozně pěkný citát. "Starověcí Řekové měli Boha vína a radosti, my máme Freuda, komplex méněcennosti a psychoanalýzu."
Čím dál víc se ve mně projevuje má romantická povaha. Bryan Adams, Seal, Sting a jiní se v mé mp3jce poslouchají čím dál častěji. Ano, potrpím si na dívání se na hvězdy v objetí, na ploužáky, na  něhu, na zamilované smsky, láskyplné oslovování a vození se za ruku. 
Miluju písničky s romantickým textem jako "Baby you all that I want, when you' re lying here in my arms.." ღ A kdekoli a kdykoli slyším písničku Fields of gold, kterou jsme poslouchali s bývalým a byla to taková naše společná písnička, tak mám slzy na krajíčku a nebo se opravdu rozbrečím, protože je to vrchol v tvorbě písní o lásce, málokterá písnička dokáže tolik vystihnout krásu milostného vztahu.
Škoda, že na tohle už dnešní kluci nejsou. Dneska už to je jen zam*dat si a čau. Věčná škoda.
Jestli někdy v životě ještě najdu někoho, kdo bude stejný romantik jako já, což bývalý byl, tak o sobě budu moct opravdu říct, že jsem dobrá, ale dost o tom pochybuju, že se mi to povede.

Jinak narozeniny byly fajn :) Dostala jsem svůj první digitální foťák, parfém Naomi Campbell, náušnice, psychologickou knížku a další krásné věci, za které jsem moc vděčná :) Taky jsem dostala spoustu krásných přání, dokonce i od lidí, od kterých bych to moc nečekala. Bývalý mi ale bohužel nepopřál. Ani pouhého "vše nej" na facebooku, jsem se nedočkala.
Večer se ale povedl, protože přijeli kamarádi z města, kde bydlí bývalý a jeden z nich byl ten P., se kterým jsem byla tohle léto na grilovačce, florbalista :) Popřáli mi a byli moc milí, hrozně ráda jsem je viděla!

Celou noc jsem nespala kvůli bolestem v rámci mých dnů a taky kvůli 3 Jelzinům, vodce, tullamorce a jégrovi na počest mých narozenin :) Takže jsem dneska hrozně zničená a musím si jít nabít baterky na zumbu.

A jdu si dál snít, protože "Miláčku pravdou je, že jsi to jediné co potřebuju a chci tě položit do postele plné růží.."  ღ


Young and sweet, only seventeen :)

23. srpna 2010 v 12:24 MY LIFE*
Dnes v noci se můj věk přehoupne z šestnácti na sedmnáct. Wow..
Co se týče šestnáctky.. Začala bolestivým rozchodem s F., následovaly asi čtyři měsíce, kdy jsem se probouzela s pocitem, že nemám proč žít, chodila jsem do školy ubrečená, probrečela jsem taky každičkou noc a často se k tomu přidávalo zvracení a žaludeční potíže obecně z jakési neurozy, kterou mi špatná psychika způsobila. Pak začal bývalý chodit s mojí svého času dost dobrou kamarádkou, kterou jsem začala neskutečně nenávidět. Opět začlo období pláče, zoufalství a otázek "PROČ?" Nechápala jsem, proč jsem v pozici někoho, komu není přáno štěstí a naopak je mu umyslně ubližováno, když já jsem vždy všem přála štěstí.
Na druhou stranu jsem poznala spoustu nových míst, v lednu jsem byla na neskutečně úžasném lyžařském zájezdě v Krkonoších. It was per..wait for it..fect! :) Bylo to nezapomenutelné. Nespočet záchvatů smíchu, spaní v posteli s dvěma nejlepšíma kámoškama, tajné kouření vodárky, vtipný lyžařský výcvik, první den jsem jezdila šusem v pluhu a poslední den jsem skoro udělala carvingový oblouk :) Tam jsem začala chápat, že život jde dál a vše bylo o něco málo lepší. Taky jsem byla v červnu na výletě na Vysočině v lanovém centru, kde jsem překonala sama sebe, cvakla s kámoškou ve dvou za 10 minut jablečného Jelzina a celkově si to užila. A pak taky skvělé červencové Chorvatsko se skvělými lidmi. Tohle cestování byla jedna z mála výhod toho, že jsem nezadaná.
Stejně tak jsem si užila teenage léta v pravém slova smyslu. Vypila jsem dost velké množství alkoholu, vyhulila jsem celkem dost trávy a užila si hodně dobrého sexu. Začala jsem jezdit na diskotéky, hody, navštěvovat různé akce.. Co se týče toho, jestli jsem si užila, tak jsem si užila neskutečně, byla to jedna velká divoká jízda.
Taky jsem se konečně po mononukleoze mohla začít hýbat, takže jsem si zamilovala zumbu a pravidelně navštěvovala i aerobik..
A i přes to, že mi bývalý kdysi napsal "co si kurva myslím, že na něj mám" a že mi dělal naschvály a vystavoval se přede mnou s tou krávou, i když věděl, že to pro mě byla bolest, jakoby mě někdo zabodl nůž do srdce, tak ho stále miluju a věřím tomu, že s ním zase budu!

Karty jsou rozdány, jsem zvědavá, co přinese sedmnáctka :)

Long August night..

19. srpna 2010 v 0:43 MYSELF*
Celý článek.

Stručně a jasně.

18. srpna 2010 v 18:06 MY LIFE*
• Ať jdou do řiti se státníma maturitama !!! Ať pan Nečas za mě přečte 17 knížek za 2 roky!! A jestli je jen napadne, že bude povinným maturitním předmětem, pak mám jasný vzkaz "Jděte do pi*e!" 

Omlouvám se za nevhodná slova, ale jsem velmi rozčílená.
Na můj blog nikdo nechodí, tudíž z toho soudím, že nikoho nezajímají moje články a proto mě ani nebaví cokoliv psát. Mohla bych napsat novinky z minulých dnů, ale nechce se mi, nemám proč, nikoho to nezajímá..

Mám chuť dělat něco velmi nekalého..


Vienna*

13. srpna 2010 v 20:12 MY LIFE*
Včera jsem se vydala na výlet s babičkou, ségrou a sestřenkou. Vlakem do Vídně. Miluji Vídeň :) Cílem naší cesty byl Prater. Se sestřenkou jsme šly do strašidelného domu, samozřejmě s dojmem, že je to pro malé děti. Když se s námi rozjel vláček do tmy, začaly jsme řvát (já jedno z oblíbených českých slov, asi 50x za minutu) a všechny efekty nás tam dostávaly a strašily.. Zajímavý zážitek. Potom jsme šly na krásnou atrakci, která spočívala v tom, že jedete ve velké mušli po krásném tobogánu, točíte se dokola a máte výhled na Vídeň. Bylo to super. A potom ještě velká a prudká skluzavka, připoníjací tu ze znělky Krok za krokem. Akorát byla užší, ve tvaru klády. Mozek jsem díky tlaku při jízdě dolů měla zhruba někde mezi nohama, dost nepříjemné, ale přežila jsem :)
Dál jsme vyzkoušely parádní atrakci. Která se točila pořád dokola, byla nakloněná a občas dělala vibrace. Fungovala tam odstředivá síla, takže když si stoupnete, nespadnete.. Hrály k tomu výborné písničky - California gurlz a Waka waka. Byla to neskutečná jízda 8) Vyzkoušely jsme pak ještě pár atrakcí a potom jeli domů. Jo a koupila jsem si krásnou plyšovou Hello Kitty ve fialových šatičkách :) Vydařený výlet. Moc vydařený.
Krásně jsem se odreagovala a v noci se mi zdál sen o bývalém :) Škoda, že to byl jen sen, ale já stejně věřím, že ten sen se stane skutečností. Věřím tomu moc.

Písnička na večer ;)


Nejlepší by bylo..

10. srpna 2010 v 13:33 MY LIFE*
..Napsat bývalému, že ho miluju, předávkovat se a umřít.

Nebaví mě to, maminka mě nenávidí, když brečím, nikdy mě neutěší a ani ji nezajímá proč brečím. Když jsem měla mononukleozu  jen mě dokázala dát facku, ať pořád nefňukám, že mě bolí hlava, rozčilovalo jí to. Když jsem měla zánět ledvin a plazila se ve 40° horečky a ukrutnou bolestí zad po zemi pro telefon, abych zavolala babičce, nebyla tam a neměla o mě zájem. Když jsem potřebovala lék na játra, stěžovala si, že je moc drahý. Nenávidí mě. Nedostávám lásku a já ji potřebuju.
Nebaví mě to, jak vypadám, připadám si ošklivá a můj nový "objev" se mi už taky neozve.
Miluju svého bývalého a chci mu to říct. Ale protože on by na to nereagoval, nebo by reagoval tak, že na něj nemám, tak bych to tady nejradši zabalila už.

Potřebuju lásku :'(


Strange.

6. srpna 2010 v 22:19 MY LIFE*
Dneska je hrozně divný den. Fakt moc divný.
Probudila jsem se v noci a slyšela jsem jen hromy, žádné blesky jsem neviděla, přišlo mi to hrozně divné, divné zvuky.. A potom jsem na chvilku usnula a ve 4 ráno mě vzbudila smska. Smska od toho fotbalisty, se kterým jsem strávila dvě diskotéky. Prý "Myslím na tebe. Peťa" Divné. Brala jsem to jako že si dělají srandu, takže až jsem se někdy o půl dvanácté probudila, tak jsem napsala kámošovi co byl v noci s ním a prý to nepsal on a ani nikdo jiný. A ještě k tomu měl prý v té době P. mobil vybitý :D Trošku divné že? Ale večer jsem slyšela verzi, že to opravdu psal P.
Taky mě hned ráno rozhodilo počasí. Pochmurno, déšť. Nic optimistického. Večerní setkání s P. jsem neviděla vůbec slibně. 
Odpoledne bylo taky divné, byla jsem na nehtech, které se mi moc líbí, světle růžové třpytky a na některých nehtech mám stříbrné srdíčko.* Dole foto!
Večer mi P. neodepisoval, jestli naše setkání platí. Nakonec jsem ale sebrala odvahu a šla jsem na nádraží, kdyby tam náhodou byl. Nebyl tam.
Když jsem šla domů, začala být fakt divná obloha a i divný vzduch..
Doma jsem od něj našla hezkou a snad i upřímnou omluvu.
Pak jsem se šla ještě odreagovat do hospůdky za kamarády a mrzí mě, že přátelství s kamarádkou se kterou jsem byla na dovolené dost vyhasíná. Smutné. Potáhla jsem si v dýmce ostružinového tabáku a po chvilce šla domů. Hodně lidem dnešní den přišel divný a kámoš E. ještě podotkl, že dnešní den je nekonečný.. Pravda.

Je to divné, třeba nic nebude lepší, větší postel mi bude na nic, protože v ní stejně budu usínat sama a ty fialové zdi se mi třeba taky nebudou líbit tolik, jak jsem si je vysnila.
Celkově, zatím to vypadá že se mé sny rozletí na tisíc střepů a že zas nic nebude dobrý.

A teď fotka mých nových nehtíků ;)

moje :)

Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

5. srpna 2010 v 13:47 MY LIFE*
Ve zkrate pár bodů, které jsem uznala za vhodné vám sdělit.. :D

• Zbožňuju čerstvou nutelu, rozplývající se na jazyku, v Chorvatsku jsme to snídali každý den, dnes hned po probuzení jsem na ni dostala chuť, tak jsem na sebe hodila lehkou načechranou krátkou letní sukni, nechala si rozpuštěné a zvlněné vlasy a utíkala si pro ni do obchodu :)
• Čím dál víc mě baví a naplňuje zumba, hrozně si ji užívám. Inspirovala jsem se včerejší lekcí a ráno jsem si dala na protažení tanec na písničku I can see clearly now a k tomu jsem popíjela pomerančové pití a na rozproudení krve jsem si potom ještě zatancovala na Waka waka :) U zumby se vždycky hrozně "vydivočím" a vybiju svoji cholerickou povahu. Včera jsme tancovali tanec afrických otroků, tak jsem si rozpustila svoje delší skoro černé zvlněné vlasy a cítila se jak nějaké wild child :D
• Zítra jdu po delší době na gelové nehty, nechám si udělat nějaké kratší, se světle růžovýma třpytkama a když se to kamarádce A. povede, tak ji poprosím ať mi na pár nehtů nakreslí Playboye :))
• Nesnáším, když někdo říká hroznu "víno" :X Člověk, co tohle vypustí z pusy by si měl uvědomit, že trvá, než se z hroznu stane kvalitní VÍNO. Stejně tak je potřeba ho dát do flašky, oštítkovat a zašpuntovat! Flašky vína ve vinohradě prostě jednou pro vždy nerostou!!
• Fascinuje mě Shakira, je strašně divoká a nespoutaná.. Taky chci být taková.

A co je nového? Snažím se řídit heslem "Nesni o realitě, žij svůj sen!" A protože je to now or never, tak mám na zítra domluvené setkání s P. :) Je ale nutné, abych zítra vstala z postele pravou nohou a abych si věřila a byla sebevědomá. Přeji si, aby tohle vyšlo, chci ho okouzlit a hlavně si přeju, aby to nebylo poslední setkání.
Taky se spravuje ten můj nový pokojík a budu mít dokonce novou postel, větší :)
Že by už to bylo tady? Že by po téměř roce nastal konec trápení, samoty a zklamání? Že by se začalo dařit a konečně přišel nový život? Nebo snad už přišel? Kéž by! :)