And the truth is baby you're all that I need.. I want to lay you down in a bed of roses ♫

25. srpna 2010 v 16:03 |  MY LIFE*
Četla jsem hrozně pěkný citát. "Starověcí Řekové měli Boha vína a radosti, my máme Freuda, komplex méněcennosti a psychoanalýzu."
Čím dál víc se ve mně projevuje má romantická povaha. Bryan Adams, Seal, Sting a jiní se v mé mp3jce poslouchají čím dál častěji. Ano, potrpím si na dívání se na hvězdy v objetí, na ploužáky, na  něhu, na zamilované smsky, láskyplné oslovování a vození se za ruku. 
Miluju písničky s romantickým textem jako "Baby you all that I want, when you' re lying here in my arms.." ღ A kdekoli a kdykoli slyším písničku Fields of gold, kterou jsme poslouchali s bývalým a byla to taková naše společná písnička, tak mám slzy na krajíčku a nebo se opravdu rozbrečím, protože je to vrchol v tvorbě písní o lásce, málokterá písnička dokáže tolik vystihnout krásu milostného vztahu.
Škoda, že na tohle už dnešní kluci nejsou. Dneska už to je jen zam*dat si a čau. Věčná škoda.
Jestli někdy v životě ještě najdu někoho, kdo bude stejný romantik jako já, což bývalý byl, tak o sobě budu moct opravdu říct, že jsem dobrá, ale dost o tom pochybuju, že se mi to povede.

Jinak narozeniny byly fajn :) Dostala jsem svůj první digitální foťák, parfém Naomi Campbell, náušnice, psychologickou knížku a další krásné věci, za které jsem moc vděčná :) Taky jsem dostala spoustu krásných přání, dokonce i od lidí, od kterých bych to moc nečekala. Bývalý mi ale bohužel nepopřál. Ani pouhého "vše nej" na facebooku, jsem se nedočkala.
Večer se ale povedl, protože přijeli kamarádi z města, kde bydlí bývalý a jeden z nich byl ten P., se kterým jsem byla tohle léto na grilovačce, florbalista :) Popřáli mi a byli moc milí, hrozně ráda jsem je viděla!

Celou noc jsem nespala kvůli bolestem v rámci mých dnů a taky kvůli 3 Jelzinům, vodce, tullamorce a jégrovi na počest mých narozenin :) Takže jsem dneska hrozně zničená a musím si jít nabít baterky na zumbu.

A jdu si dál snít, protože "Miláčku pravdou je, že jsi to jediné co potřebuju a chci tě položit do postele plné růží.."  ღ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tmavovláska Tmavovláska | Web | 25. srpna 2010 v 23:57 | Reagovat

ajajaj, další bezbřehá romantička, tak to máme společné:-)
Všechno nejlepší!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama