Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

5. srpna 2010 v 13:47 |  MY LIFE*
Ve zkrate pár bodů, které jsem uznala za vhodné vám sdělit.. :D

• Zbožňuju čerstvou nutelu, rozplývající se na jazyku, v Chorvatsku jsme to snídali každý den, dnes hned po probuzení jsem na ni dostala chuť, tak jsem na sebe hodila lehkou načechranou krátkou letní sukni, nechala si rozpuštěné a zvlněné vlasy a utíkala si pro ni do obchodu :)
• Čím dál víc mě baví a naplňuje zumba, hrozně si ji užívám. Inspirovala jsem se včerejší lekcí a ráno jsem si dala na protažení tanec na písničku I can see clearly now a k tomu jsem popíjela pomerančové pití a na rozproudení krve jsem si potom ještě zatancovala na Waka waka :) U zumby se vždycky hrozně "vydivočím" a vybiju svoji cholerickou povahu. Včera jsme tancovali tanec afrických otroků, tak jsem si rozpustila svoje delší skoro černé zvlněné vlasy a cítila se jak nějaké wild child :D
• Zítra jdu po delší době na gelové nehty, nechám si udělat nějaké kratší, se světle růžovýma třpytkama a když se to kamarádce A. povede, tak ji poprosím ať mi na pár nehtů nakreslí Playboye :))
• Nesnáším, když někdo říká hroznu "víno" :X Člověk, co tohle vypustí z pusy by si měl uvědomit, že trvá, než se z hroznu stane kvalitní VÍNO. Stejně tak je potřeba ho dát do flašky, oštítkovat a zašpuntovat! Flašky vína ve vinohradě prostě jednou pro vždy nerostou!!
• Fascinuje mě Shakira, je strašně divoká a nespoutaná.. Taky chci být taková.

A co je nového? Snažím se řídit heslem "Nesni o realitě, žij svůj sen!" A protože je to now or never, tak mám na zítra domluvené setkání s P. :) Je ale nutné, abych zítra vstala z postele pravou nohou a abych si věřila a byla sebevědomá. Přeji si, aby tohle vyšlo, chci ho okouzlit a hlavně si přeju, aby to nebylo poslední setkání.
Taky se spravuje ten můj nový pokojík a budu mít dokonce novou postel, větší :)
Že by už to bylo tady? Že by po téměř roce nastal konec trápení, samoty a zklamání? Že by se začalo dařit a konečně přišel nový život? Nebo snad už přišel? Kéž by! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | 5. srpna 2010 v 23:13 | Reagovat

Ivi, tohle musí vyjít! Budu Ti držet pěsti a dobře to dopadne:-) A hlavu vzhůru, máš být proč sebevědomá!:)
Čím dál víc začínám přemýšlet díky tvým ódám o tom, že zumbu taky zkusím. Mám ráda latinskoamerické tance a nějakou dobu jsem se věnovala břišním tancím, tak myslím, že by mě i tohleto mohlo chytnout:) Tak třeba od září v Olomouci, uvidím...:)
A s těma Pasohlávkama to nakonec vypadá dosti bledě...:( Nejsou finance... uvažujeme totiž s kamarádkama o dámské jízdě k moři, tak se musí šetřit každá korunka... ale není všem dnům konec, určitě někdy zavítám do Brna za kamarádama, co tam studují, tak třeba tam?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama