Nejlepší by bylo..

10. srpna 2010 v 13:33 |  MY LIFE*
..Napsat bývalému, že ho miluju, předávkovat se a umřít.

Nebaví mě to, maminka mě nenávidí, když brečím, nikdy mě neutěší a ani ji nezajímá proč brečím. Když jsem měla mononukleozu  jen mě dokázala dát facku, ať pořád nefňukám, že mě bolí hlava, rozčilovalo jí to. Když jsem měla zánět ledvin a plazila se ve 40° horečky a ukrutnou bolestí zad po zemi pro telefon, abych zavolala babičce, nebyla tam a neměla o mě zájem. Když jsem potřebovala lék na játra, stěžovala si, že je moc drahý. Nenávidí mě. Nedostávám lásku a já ji potřebuju.
Nebaví mě to, jak vypadám, připadám si ošklivá a můj nový "objev" se mi už taky neozve.
Miluju svého bývalého a chci mu to říct. Ale protože on by na to nereagoval, nebo by reagoval tak, že na něj nemám, tak bych to tady nejradši zabalila už.

Potřebuju lásku :'(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Bylinková Evka Bylinková | 10. srpna 2010 v 14:45 | Reagovat

Dost, dost, DOST!
Všechno špatně.
Mamčino chování nechápu, mrzí mě to i za Tebe, ale co se dá dělat:(
Takové myšlenky do Tvojí hlavy nesmí! Vždyť už to vypadalo, že bude všechno jen lepší a lepší... Máš ráda Filipa, to víme všichni, s tím se musí něco dělat, nebo se utrápíš a uděláš nějakou hloupost.
Ani nevíš, jak mě mrzí, že mi nevyšla ta jižní Morava!! Hned bych si tě vzala do luftu a pořádně Ti natloukla do hlavy, jak jsi úžasná, hezká, fajná a vůbec! Ticho tam bude, běž si popovídat se zrcadlem a říkej té holce v odrazu přesně to, co jsem Ti tady napsala já:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama