Zničené vzpomínky

27. srpna 2010 v 17:10 |  MY LIFE*
Mamka mi vyhodila krabici vzpomínek, čili věci, které jsem dostala od blízkých lidí, taky všechny věci, které byly spojovány s bývalým, první jízdenku když jsem za ním poprvé jela, uplně všechno, taky dopisy od blízkých a všechno co mi připomínalo krásné chvíle..
A udělala to schválně, místo toho mi do té krabice dala jiné papíry.
Ta krabice pro mě znamenala mnoho, dívala jsem se do ní, když mi nebylo nejlíp a hned mi líp bylo..
Tohle je konec, už nemám ani žádné vzpomínky, nic. Mám strašnou chuť si něco udělat, všechno je ztracené, všechno je pryč, už bude jen hůř, mamka mi dělá ze života peklo, jsem sama. Nebýt babičky a dědy, které miluju, tak to tu zabalím.
Já už nemůžu dál. Všechny vzpomínky na F. jsou zničené :'( A to strašně bolí.
Milovat znamená pochopit, že druhý milovat nemusí.

A nepřeju vám mít takovou matku, která vás vidí jak brečíte, jak vám je zle od žaludku a jak z žalu zvracíte a neřekne a neudělá nic, jen se směje s vaší sestrou.

Už nemůžu, fakt ne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanichka hanichka | Web | 27. srpna 2010 v 18:46 | Reagovat

Ty jo, to je teda psycho...jak může někdo vyhodit věci, na kterých ti tak záleží? A jak se může někdo smát člověku, kterej ze žalu zvrací? A jak to, proboha, může dělat vlastní matka?! Bych jí hned jednu natáhla, vážně...nemám slov.

(Ty věci nejde zachránit? Ja vím, hrabat se třeba v popelnici není zrovna příjemný, ale mě by to za takový věci stálo...)

2 Evka Evka | 1. září 2010 v 18:04 | Reagovat

Ivuško, to je mi nesmírně líto :(
Musíme někdy poklábosit na icq, máme si co v tomhle ohledu říct, když už jsme se teda neměly to štěstí vidět v létě osobně..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama