I feel so cold and I long for your embrace, I keep crying baby, baby please...

12. září 2010 v 12:26 | ivushk |  MY LIFE*
Připadám si jako v americké romantické komedii. Nebo prostě v americkém filmu, případně ve špatném českém seriálu.
Včera jsem v rámci našeho vinobraní navšítivla precizní koncert Davida Kollera. Bylo to úžasné, držet se za ramena s přáteli a zpívat "Na začátku všeho bylo modré ticho, já bloudil mezi skalami a hledal sebe.." a nebo ve vzduchu kolébat rukou a zpvíat "Říkáš, že svět je krásnej, svět je zlej, až naše hvězda zhasne, haudy, haudy héj." Při jeho zpěvu, dýchajíc tu emotivní atmosféru kolem sebe jsem měla pocit, že začíná něco nového..
Ven z koncertu jsem vyšla zcela naměkko a romanticky naladěna a to jsem ještě netušila, že se mi z části splní můj největší sen.. Těsně po koncertě mi bylo řečeno, že o mně F. (ex) prohlásil určité věci, které byly moc krásné.. V podstatě šlo o to, že nejspíš začíná litovat, že není se mnou, i když asi ne uplně docela, nevím. Ale tohle jsem si přesně přála. V okamžiku co jsem se to dozvěděla mi začaly téct slzy po tváři a vůbec jsem netušila, co mám dělat. To nevím doteď, já, vy i lidi kolem mě ví, že F. miluju, jenomže nevím na 100%, jestli by se chtěl vrátit, taky mám po jeho starších výrocích o mně hodně hluboké šrámy na duši a taky si stále myslím, že na něj nemám a že má na lepší holky. Na druhou stranu mám strach, že s ním žádná jiná holka tolik nevydrží, co já a nebudu schopna ho tak silně milovat.
Prvky amerického filmu, nebo špatného českého seriálu do toho vnáší fakt, že jsem dva dny zpátky měla rande s jeho nejlepším kamarádem.
Včera jsem F. potkala, když jsme se na sebe usmáli proběhly mi před očima ty nejkrásnější chvilky s ním, protože má stále ten stejně krásný výraz a úsměv.. A hrozně se mi líbilo, jak se na mě nepohrdavě a nearogantně dívá.. Zapovídali jsme se, tak mě pak taky pozval na autodrom a já jeho na bílé víno a potom mě doprovodil domů a zapovídali jsme se s jeho tatínkem. :)
Co mám dělat?
Opravdu nevím, ale nechci, aby to dopadlo tak, jak si myslím, že to dopadne a to tak, že se nestane nic a já budu ještě víc v háji, než předtím a sama. :(
To se nesmí stát.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | Web | 13. září 2010 v 19:58 | Reagovat

Nechcem ti hovoriť, že to tak určite dopadne. Ale dúfam a budem držať palce, aby to tak dopadlo :)

2 kikca kikca | 13. září 2010 v 22:35 | Reagovat

to vinobraní mě taky mrzí..musíš dát příště vědět dopředu.) jinak výlet do brna se snad uskuteční. teda já pojedu i kdybych měla jet úplně sama. mně se tam nějak zalíbilo hrozně.)

jinak doufám, že tvá situace se vyvíjí tím správným směrem!! (ale radši se moc neukvapuj, aby to pak nebylo ještě horší//)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama