Lines that keep their secrets, Will unfold behind the clouds, there upon the rainbow is the answer to the neverending story.. :)

19. září 2010 v 23:01 |  MY LIFE*
Nekonečný příběh je vážně moc hezký film :) Chci domů Falca, je roztomilý :) A miluju písničku z Nekonečného příběhu, když ji slyším, připadám si jakobych byla s rodinou u vánočního stromku a chystala se rozbalit si dárky a cítila to neskutečné vzrušení a radost jako o vánocích v dětství.. A nebo jakobych seděla v horské chatě se svými přáteli a dívala se na zasněženou krajinu kolem nás a měla takový ten pocit, že všechno bude hrozně fajn...

Za týden, co jsem se neozvala se nic nezměnilo. Dle očekávání je mi zas hůř, než mi bylo předtím než jsem se dozvěděla ty zásadní věci.. Nedokážu bývalému napsat a vyříkat si to s ním a to je asi chyba jako hrom, protože možná chybí opravdu velmi málo k tomu, abysme byli spolu. Ale možná taky ne. Jenže já nejsem schopná udělat nic, bojím se. Ale na druhou stranu se bojím toho, že to bude hrozná chyba, že jsem nic neudělala po tom, co jsem se dozvěděla, že jsme třeba mohli být spolu, ale nebudeme. Zítra jde F. poprvé na vysokou, to znamená, že začíná nový život, začíná odznova a uplně někde jinde. To beru jako konec příležitostí, určitě si tam najde nějakou slečnu a celkově bude žít uplně nový život. A já ho jakoby nechala jít, asi jsem to neměla dělat, ale já přece nemůžu být ta, která se ho bude ptát jestli se vrátí, to musí on, nehledě na to, jestli si myslí, že ho po tom všem už nechci, nebo ne.. Kdybych se ho zeptala já, tak by to mohlo být naprosté faux pas a to nechci.
Ale my spolu prostě budeme a já ho nesmím nechat jít.
Pořád vidím život jako pohádku, jsem naivní, ale nevadí, jdu si za tím a budu dělat všechno pro to, aby se ten život v pohádku proměnil, stejně jako před rokem a půl..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama