"Lež je lepší, než pravda, umírá kvůli ní míň lidí"

10. října 2010 v 23:08 |  MY LIFE*
Přemýšlela jsem nad tím, kolik věcí je mně a ostatním lidem ujateno, kolik pravd.. Kdo mi v čem lže.. A jestli náhodou neexistuje nějaká šokující pravda, která by mě opravdu "vrazila kudlu do srdce." A nebo naopak, třeba existuje nějaká pravda, díky které bych zjistila, že něco nemuselo být takové, jaké to bylo. Ale to už jsou hypotézy Co by, kdyby..

Za tři dny na Slovensku jsem stihla.. Projíždět Bratislavou se sluchátky v uších, dívat se na podzimní večerní sluníčko, prohlížet si v zrcátku detailně svoje nově upravené obočí a dívat se v odraze v okýnku na sebe v bílém svetru a s rozpuštěnýma vlasama.
Uvítat se s příbuznýma a to i s těma, které jsem dlouho neviděla - s dědovou sestrou a její dcerou z Belgie. Spousta objetí a políbení na tvář. Dokonce mi bylo řečeno "Aká si mi ty peknučká!" Doufám, že to myslela upřímně a že si v duchu neříkala, že jsem ošklivá.. Já už skoro žádné lichotce nevěřím.
Jet do Bratislavy, podívat se tam na výstavu UEFA, čili mít možnost shlédnout pravý pohár ligy mistrů a dresy hráčů, náhodně potkat naše sousedy z Chorvatského apartmánu, které jsme tam poznali.. :) Projít se kousek kolem krásného modrého Dunaje. A jít do kina na film Kajínek. Řeknu to stručně a jasně, ve filmu z něj udělali Mirka Dušína, což prohlásil někdo na čsfd a já s tím souhlasím. Já osobně mám názor takový, že střílel, ale ne sám. Ovšem bratránek prohlásil něco, co mě velmi ovlivnilo a co se mi moc líbilo "On dostal nabídku, že když se přizná, že s ním střílel policajt XY, tak dostane podstatně nižší trest, kdyby byl vinný, tak by to přece vzal, ne?" Jaký máte na tento film a na tuhle kauzu názor vy?
Oslavit strýcovy padesátiny a sníst famozní pečenou kachnu se zelím a knedlíkem*
Při návratu domů si již v Česku koupit skvělé botky ve Sportissimu:)

Vrátit se domů a čekat, co přijde.. :) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DaMan DaMan | 28. října 2010 v 23:31 | Reagovat

Tak konečne som dobehol čo si napísala za posledné dva mesiace :). Ináč sorry, že normálne nekomentujem, ale čítam si Ťa na mobile a tam je to čítanie síce OK, ale písanie je mizéria :).

Film som nevidel, ale podľa toho čo som čítal tam z neho robí chudáka neviniatko a to tak zjavne nevyzerá. Rozhovor s jediným svedkom na iDnes či kde bol výsostne zaujímavý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama