Na čo sa hráš? Jsi iba nula..

3. října 2010 v 10:45 |  MY LIFE*
Nechápu proč to sem sakra píšu, když se skoro nikdo neobtěžuje napsat aspoň pár slov k článku, nechápu proč to sem píšu, když jsou to stejně jenom popsané řádky, které evidentně vážně nikdo nečte!! Tímto projevuju velké díky Evičce, za její zájem a taky Charlie ;)

Je to v pytli. Po tom, co jsem se nedávno dozvěděla, už si nevěřím ani trošku. Včera jsem byla na diskotéce, ale bylo to jiný, jako jindy. Už jsem se necítila tak přitažlivá a atraktivní jako kdysi. Spíš jsem furt sledovala, jestli se na mě někdo nedívá jako na tu "hnusnou", jakože co tam vůbec dělám, když je to pro mladé a krásné lidi.. Ani jsem si tolik neužívala tanec, protože jsem si tam připadala vzhledově jako totální nula. Nezachránil to ani bílý top s výstřihem ukazujícím moje skoročtverky, ani tmavě nabarvené vyžehlené vlasy, ani podpatky. Nikdo o mě nejevil zájem, nikdo si mě neprohlížel, nikdo se mě nepokoušel zbalit a neměla jsem nic ani s mojim zajíčkem fotbalistou, s kterým jsem tam něco měla zatím pokaždé.
Když jsme s kámoškou ke konci tancovaly na Zlatokopky a Candy shop, tak jsem si to sice užívala, ale zároveň mě bolely nohy a chtěla jsem si už akorát lehnout do svojí postele a říct mamince, že jsem dojela v pořádku a nic se mi nestalo.. Něco je špatně..
Prostě nejsem atraktivní ani hezká. Můj život je posledních pár dnů fakt zabitý. Svoje hezké jsem si už prožila a doby, kdy jsem vypadala hezky už jsou asi taky definitivně pryč.

Možná to, ale nejsem já, kdo je nula. Možná jsou to ti dva, kteří o mně říkali bývalému, že jsem hnusná, že má na lepší, ať mě nechá. Protože oni dva si myslí, jak jim svět leží u nohou, ale už jen to, jak ubližují okolí z nich dělá naprosté nuly!!

Chci zas zpátky ty časy, kdy jsem dávala všechno do toho, abych vypadala při tanci co nejvíc sexy a abych si to sama moc užila, to tenkrát neskutečně letěly Memories. Za večer jsem vypila jedenáct panáků a pak jsem si se svým diskotékovým milencem užívala divoké chvilky.
Kde jsou ty časy?
Asi jsem moc zamilovaná na to, abych si dokázala užívat takové akce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | 4. října 2010 v 16:53 | Reagovat

Tak nejdřív za tu zmínku :-*
Ivi, netuším co to plácáš... vždyť jsi hezká! A neříkala bych ti to, kdyby to nebyla pravda, to není můj styl. Nesmíš si takové hloupé řeči tak moc brát, jen si tím ubíráš nejkrásnější věk života... Nemusíš přece na každé dikotéce skončit na kapotě auta :D
Jo, Filipa ti asi nikdo nevymluví, to je jasné, ale já to naprosto chápu... někdy tohleto musíme probrat na icq nebo někde a vůbec:)
Nemá vážně cenu se utápět v depkách a být se sebou nespokojená, protože to je právě to, o co těm zlým jazykům jde!!

2 Michelle Michelle | 4. října 2010 v 19:06 | Reagovat

Bohužel z důvodu časové vytíženosti nestíham tvé články komentovat, ale opravdu každý den si najdu chvilku a kontroluji, jestli zde něco nepřibylo. :) Mám to tady ráda, beru to jako relax, v lecčem jsme si hodně podobné ( a dle fotky bych řekla, že i malinko fyzicky ;-) ) - zkrátka mě to tady baví, tudíž nepřestávej psát, prosím!

Chápu tvé pocity méněcennosti a podceňovaní se - sama jsem taková snad odjakživa, i když už věřím tomu, že zcela zbytečně - stejně jako ty. Jsi krásná, takové věci bys vůbec řešit neměla. ;-)

3 Ivuška Ivuška | Web | 4. října 2010 v 22:29 | Reagovat

Michelle: Děkuji mockrát, potěšila jsi mě! :) Nemáš třeba taky blog, jestli jsme si skutečně fyzicky i povahově podobné, mohlo by to být super :)

Ještě jednou děkuji za komentář, vykouzlil mi usměv na tváři ;)

4 Kačii Kačii | 5. října 2010 v 18:45 | Reagovat

Ahoj Ivi, mě sice neznám ale tvoje články čtu moc ráda a mám přečtený každý, těším se na každý tvůj nový článek...Je to jako kdybych viděla sama sebe. už jen v případě rozchodu s tvým bývalým F. můj bývalý byl taky od F. a udělal mi to samé jako tobě.. jako bonbónek na dortu mi nakukal že se ke mě vrátí, využil mě a já omámená naivitou a láskou ,podvedená a hend na to znovu odkopnutá. Nejhorší třičtvrtě rok mého života když sem po novích nespala,budily mě strašné sny kdy se ke mě bývalý vrací, potom se probudím a probrečím celý den. naštěstí je toto období zamnou....Piš jen dál ráda to čtu. svůj blog jsem přestala psát ale kdyby sis chtěla promluvit odepiš nebo fb Kači Šmídová ;) měj se

5 Kačii Kačii | 5. října 2010 v 18:48 | Reagovat

a ještě něco.. nemysli si že jsi ošklivá n ebo snad hnusná.. jsi krásná holka co to má v hlavě v pořádku a jeslti to ti kluci nevidí tak mají v hlavě zhasnuto.. na fotkách ti to vždycky sluší ;)

6 Bylinka Bylinka | 7. října 2010 v 15:25 | Reagovat

Tak jestli mě nevyrazí hned v prvním semestru, bude ze mě paní učitelka angličtiny a češtiny:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama