Never give up! It' s such a wonderful life!

14. října 2010 v 22:28 |  MY LIFE*
Mně se prostě líbí tyhle ranní mlhy, co teď začínají. Nevím, jak si to vysvětlit, když většinu lidí tyhle mlhy spíše otravují. Mně připadají kouzelné. Je to jakoby obal něčeho nového, nového dne.. Který přijde potom, co sluníčko mlhou pronikne. A když je opravdu hustá mlha, tak mě baví v ní chodit a vidět jen na pár metrů před sebe. Je to takové tajemné. Stejně tak jako bílá obloha, je to takové nostalgické, magické.. A navíc to signalizuje, že se čím dál víc a víc blíží období Helloweenu, pak přečkáme listopad a pak tu konečně bude pohádkový advent! :)

Už je mi o něco líp s tím sebevědomím, překonala jsem otravný PMS, takže stavy přecitlivělosti pomalu mizí. I když ne tak docela. Včera jsem viděla na školní chodbě u okna jeden zamilovaný pár a když jsem došla do třídy, tak jsem se opřela o parapet okna, sklonila jsem hlavu a začaly mi padat slzy jako hrachy, protože jsem u toho okna, taky takto stávala se svým tehdejším milým. :( Chtěla jsem jít domů, lehnout si do postele a brečet, ale nakonec jsem si utřela slzy a vydržela to ve škole všech sedum hodin.

Koupila jsem si novou řasenku, zbožňuju své nové adidasky a v pondělí su objednaná do kadeřnictví, chcu trošku ofinu, délku si chci nechat.. Zároveň se snažím shazovat kila, ale stejně to zas bude všechno k ničemu.

Jdou na mě podzimní deprese a to je špatný, už nechci zažít další podzim sama.. A doufám, že se nebude opakovat ten včerejší zážitek s pláčem ve škole. A to už mohlo být sakra všechno dobrý, kdybych kvůli těm pár lidem neztratila víru, že se vrátím k F. :(
Ale já se stejně nevzdám! Never give up, it' s such a wonderful life!! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella Sergentová & Clare Wood Bella Sergentová & Clare Wood | Web | 14. října 2010 v 22:35 | Reagovat

Ahoj, rády bychom tě pozvaly do naší online Bradavické školy. Pokud máš rád/a HP, tato škola je přesně pro tebe. Pomocí RPG systému (na odkaze se dozvíš víc) se snažíme napodobit prostředí Bradavického hradu. Ještě potřebujeme několik studentů, proto tě snažně prosíme, aby ses zaregistroval/a.
http://magic-hogwarts-school.blog.cz
Děkujeme moc.
Srdečně zdraví
Bella a Clare - zakladatelky, ředitelky školy

2 Evka:) Evka:) | 17. října 2010 v 1:30 | Reagovat

Cítím, že je malinko líp, než bylo minule?:)
Ivi, nepoutáš ty se moc k myšlence, že být sama je samo o sobě špatné a nepřípustné? Proč by nemohla být krásná holka sama a spokojená? Udělej si z toho přednost, víc se uvolníš a bude líp:)
A změna je život, jsem zvědavá na nové vlasy, tak hned musíš hodit fotoreport, jasné?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama