Co když nic nemá smysl?

30. prosince 2010 v 11:56 |  MY LIFE*
V úterý jsem seděla s kámoškou v hospůdce a ozvala se písnička 10 minutes od Inny, kterou mám jako vyzvánění. Telefon jsem zvedla a tam Jirka, který byl s námi na dovolené v Chorvatsku! Strašně milý chlap, má 2 malé děti a úžasnou a krásnou ženu Jíťu :)
Prý mám dojít domů k P. a T. (rodiče mýho nejlepšího kamaráda, se kterými jsem byla na dovolené). Byl tam takový menší meeting po dovolené. Prý mám dojít na skleničku bílého. Z té skleničky bílého byly 3 lahvinky :D Sauvignon, Chardoneu a to třetí si už ani nepamatuji, co bylo :D A jelikož asi nejsu správné Moravák, tak mě už hned večer po příchodu domů neskutečným způsobem bolela hlava, byla to taková ostrá bolest.. A taky jsem to solidně ve tmě napálila do skříně, jak jsem se motala, takže rána jako z děla a omlácené tělo :D
Malé děti Jirky a Jíti jsou úžasné! Miminko Filípek je nejlepší! Pořád mi ukazoval auto na ovládání a já jsem si ho vyloženě zamilovala. A byl roztomilý, jak se bál kocoura :D Pak jsem se ho zeptala, jestli se pujdem podívat na další auta a Jíťa s Jirkou byli uplně vykulení, protože prý s nikým cizím nechodí a se mnou šel. To mi moc udělalo radost! Jíťa mi dala hrozně krásný vkusný náramek, korálkový antický v barvě bordo. To jsem si ani nezasloužila, byla jsem uplně dojatá. A P. mi dala supr tričko Esprit, ty dvě pro mě moc znamenají :)

Co se týče F., mám dojem, že nic momentálně nemá smysl. Já už nemám sílu pořád vymýšlet, kam jet, co udělat, co napsat, abysme se buď setkali, nebo byli v kontaktu. Už na to nemám sílu, nejjednodušší by bylo napsat "nechceš jít prostě jen tak ven?" a ne pořád něco vymýšlet. Stejně tak jsem vymýšlela Silvestra, protože se F. ptal, kde s děckama budeme a pořád se o Silvestr v našem městě zajímal, ale už na to kašlu, nemá to smysl, budu prostě se svými přáteli a tečka. Sice budu nešťastná, ale nedá se nic dělat, už na to opravdu nemám sílu pořád něco vymýšlet. A napsat mu, jestli prostě nepujde se mnou ven? Na to nemám. Možná, kdybych byla tak 100x hezčí, tak to napíšu, ale takto fakt ne.
Na druhou stranu ho potřebuju opravdu už vidět, obejmout ho a povídat si s ním. Škoda, že to se těžko povede.. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | 30. prosince 2010 v 22:00 | Reagovat

Ivušo! Co to jako zase je tohleto?? :D Hele, jsi skvělá hezká holka a víš, co je na tebe nejošklivější? Tvoje sebevědomí, co si dělá co chce a jednou je přítomné a podruhé je někde daleko předaleko a strašně tě trápí! Dost už toho!! Copak není dostatečným povzbuzením, že ti F. píše, kde budeš, protože ho to opravdu zajímá a chce s tebou být? A neříkalas náhodou, že to kašleš a napíšeš mu? Hm? Tak šup do toho, dobře víme, jak to dopadlo na Silvestra dva roky zpátky, takže REPETE, aspoň pro publikum:-)

2 Pavla Pavla | E-mail | Web | 4. ledna 2011 v 14:23 | Reagovat

Vždy si v této situaci říkám, že vše špatné je pro něco dobré..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama