Dvatisícedeset*

31. prosince 2010 v 2:29 |  MY LIFE*
ANEB RACHNA KACHNA, TO TO LETĚLO!!!!LEDEN - Hory Rokytnice nad Jizerou, famozně lahodné snídaně, obědy a večeře, spaní v posteli se dvěma kamarádkama, pohádkové prostředí, pocit určitého štěstí po delší době, pokroky v lyžování, svoboda, radost, adrenalin. Poslední večer probrečená diskotéka a má nejčernější obava ohledně F. - začátek jeho vztahu s mojí nepřítelkyní.

ÚNOR - Moje první diskotéka, hity jako Memories, nebo Hotel room service, tanec, flirt, svádění, románek s krásným a úspěšným fotbalistou P. Ne moc dobrý školní ples. A ztmavení mých vlásků vůbec poprvé v mém životě, barevným šamponem od Palette, dle mého názoru pozitivní změna :) Zimní olympiáda 2010 a vstávání kvůli hokeji v 5 ráno před školou.

BŘEZEN - Chození na aerobik a nabírání psychických sil kvůli zoufalství a smutku z nového vztahu F. Nenávist a intriky s jeho tehdejší partnerkou.

DUBEN - První grilovačka s přáteli, velice zábavná a fajn, seznámení s Pepou, který mě pár měsíců dost chtěl. Další diskotéka, další románek s fotbalistou P., tentokrát o dost divočejší. Rozchod bývalého s mou nepřítelkyní po tom, co ho podvedla ve Francii se svým současným přítelem. Příjezd Italských studentů na výměnný pobyt. Spousta zábavy, výlety a moc fajn čas.

KVĚTEN - Poznání zumby a okamžitá láska k ní, příležitost vybouřit svůj temperament, cítit se svůdná a prožít skvělý čas. Maturita F. a následné opuštění školy s maturitním vysvědčením. Románek se spolužákem F., s Adamem. A to hlavní z tohoto měsíce - Hokejové mistrovství 2010. Sledování s přáteli a po vítězném finále nad Rusy neskutečná radost, já v náruči kamaráda a běh po náměstí s vlajkou České republiky! A nemůžu si tím pádem nechat ujít toto důležité video..


ČERVEN - Školní výlet v lanovém centru, hezké prostředí, adrenalin, překonávání sama sebe. Několik brigád jako hosteska.

ČERVENEC - Dovolená v Chorvatských Vodicích u Splitu, krásně čisté, ale studené moře, naše těla vystavené slunci, krásné večery s přáteli, poznávání nových lidí, úžasné zážitky. Návrat domů a zjištění, že mě mamka přesunula do jiného pokoje v bytě, který si mám podle sebe zařídit. Čas změn. Grilovačka u kamaráda a hezký románek s florbalistou P., jedním z nejlepších kamarádů F.

SRPEN - Objevení mé současné oblíbené hudební skupiny Muse.* Zařizování mého pokoje, fialové zdi a bílý chlupatý koberec. Půlnoční probuzení od kamarádů, jeden z nich mě odnesl na zámek, dýmka v zámeckém parku. Já nenamalovaná, bez čoček a bez podprsenky. Supr výlet s našima do Vídně do Pratru. Moje sedmnácté narozeniny. Začínající zájem F. o mně.

ZÁŘÍ - Brigáda jako hosteska ve společenských šatech, hláška jednoho pána, který si myslel, že jsem loňská miss. Rande s florbalistou P. z letního románku, dýmka na zámku za krásného počasí. Vinobraní a tamější setkání s F., neskutečné jiskry mezi námi, úsměvy, autodrom, víno, koncert Monkey Bussiness a Support lesbiens, doprovodil mě domů. Koncem měsíce návštěva klubu v jeho městě a opět procházka s F.

ŘÍJEN - Diskotéka s kámoškou, dovolená na Slovensku u příbuzných s našima, narozeniny mých nejlepších přátel, tam opět románek s atraktivním florbalistou P.

LISTOPAD - Procházka s jedním mým "ctitelem", líbání, ale následné odmítnutí z mé strany. Akce v klubu ve městě, kde bydlí bývalý, krásné setkání s ním a rostoucí jiskření mezi námi. Posilovna, či zumba, nebo aerobik každý den, vynechávání večeří, zhubnutí několika kil.

PROSINEC - Můj svátek, Den otevřených dveří v naší škole a poslouchání francouzských písniček v knihovně od Celine Dion, krásné setkání s F., hrál mi písničky na kytaru a měli jsme dýmku. Vánoční trhy se školou. A teď současnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama