Make a wish.

25. prosince 2010 v 23:12 |  MY LIFE*
Nevím, jestli se všichni v mém okolí domluvili, že mi budou zvedat sebevědomí, nebo co, ale vypadá to tak :) Ve středu jedna profesorka z hudební školy, která mě dlouho neviděla "Ty seš teď nádherná! Máš hezký úsměv." A dnes mi řekl strejda, který mi vždy vtloukal do hlavy, že jsem tlustá "Seš nějaká pohublá!" :) A jedna supr známá "Chtěla bych vypadat jako ty a kdybych tak vypadala, tak žádné sebevědomí neřeším, seš krásná." A bylo toho víc těch lichotek, mám neskutečnou radost :) Jsem vděčná za jakoukoli lichotku, protože byly časy, kdy jsem je vůbec neslýchala, spíš naopak.

Pátek: Procházka s mým nejmilovanějším dědou, šli jsme na hřbitov. V podvečerním přítmí vytvořily hořící svíčky na většině hrobů tajemnou atmosféru. Zdravení známých, přání Šťastných a veselých.
Pohádková večeře - bramborový salátek od babičky jako ze sametu, delikátní vepřové řízky a jemné filé. K tomu osvěžující Frisco* 
Náš zlato-stříbrný stromeček, hezké dárky. Cinkající náušnice od ségry, nová žehlička na vlasy od babičky a modrý svetr od mamči :) Jo a taky úžasné fialové S.Oliver hodinky od babičky mojí nejdražší :) Ve skutečnosti jsem si ale uvědomila, že skutečně je jen jedna jediná věc, kterou chci. A vy víte jaká. Následně sledování Tří oříšků pro Popelku s babičkou, dědou a ségrou, má platonická zamilovanost do mladého Pavla Trávníčka.

Sobota: Příjemné posezení u babičky, krásný syn bratrance, kudrnaté delší vlásky, čokoládové veliké očka, krásné zoubky a ďolíčky ve tváři!

Je tu možnost, že bych zítra sebrala veškerou svoji odvahu, "zapnula" bych moje sebevědomí na nejvyšší možný stupeň, napsala F. a sešla se s ním, protože plánujem jet s kámoškou do toho klubu v jeho městě. Možná na něj opravdu mám. Ale to jen MOŽNÁ.
A nebo taky neudělám nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 25. prosince 2010 v 23:20 | Reagovat

Jen do toho! ;-)

2 Bylinka Bylinka | 26. prosince 2010 v 0:50 | Reagovat

JO JO JO! Jdi do toho:)
A ty lichotky jsou na místě!! Pořád jsi ta samá Ivča, jen koukej, co dokáže úsměv!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama