Babe, you lost me.

11. ledna 2011 v 14:05 |  MY LIFE*
Pochopila jsem jednu věc. A to je to, že některým lidem se člověk nezavděční ani kdyby se dočista roztrhl a udřel jako kůň.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 11. ledna 2011 v 16:41 | Reagovat

Prestan se takhle trapit a pec na nejakej facebook! Minule si rikala, ze se mu libis. Delas pro to co muzes. Timhle vecnym premitanim se nic nevyresi, to vis sama. Chce to jen se poradne nakopnout a konecne mu napsat. Jinak to pujde vsecko porad dokola..

2 Banshee Banshee | 11. ledna 2011 v 18:09 | Reagovat

Podívej se, nikdy jsem Ti tady ještě nepsala, ale Tvůj blog občas pročítám a mám teda docela přehled, co píšeš.

Za první jsi hezká holka, která toho dělá strašně moc (ať už to fitko, zumba, hladovění..)- ale nic z toho neděláš pro sebe, ale pro něj. Což je špatně.
Je sice hezké, že jsi ho nepřestala milovat, ale Ty jsi na něm dočista závislá. A kluci chtějí holku, co se dokáže postarat sama o sebe, je nad věcí, ne zoufalou trosku, která všechno, co v životě udělá, dělá pro něj. Přestože jsi krásná, musí z Tebe ve skutečnosti tohle vyzařovat, a možná to je důvod, proč Ti ten kluk nic nenaznačuje. Určitě Tě má stále rád, ale chce, aby sis uvědomila, že máš svou cenu sama (nejen jako jeho holka), chce, abys nebyla na někom takhle závislá. Upřímně, i kdybych někoho milovala, ale věděla (či viděla) bych, že na mě tak ten člověk visí (tak, jak visíš Ty na něm, protože opravdu všechno co děláš a na co myslíš, vše se týká jen jeho), tak bych do takového vztahu nešla.

Píšu Ti to, protože se nad tím snad zamyslíš.. Protože (alespoň z mého pohledu, jak to tady prezentuješ) by právě v tomhle mohl být zakopán pes.

3 Ivuška Ivuška | Web | 11. ledna 2011 v 20:09 | Reagovat

Banshee: Děkuji moc za komentář a za názor :)
Ve skutečnosti je to tak, že on netuší, že to dělám pro něj, on ani ve skutečnosti na 100% neví, jestli mám o něj zájem, čímž se uzavírá ten začarovaný kruh, já si netroufnu mu to říct, protože se bojím, že na to nejsem moc dobrá a tím pádem on nic neví a nemůže se dál nic uskutečnit, protože já si prostě zatím nemůžu pořád troufnout. On opravdu netuší, že já pro něj něco takového dělám..
Ale moc děkuji za názor a určitě si z toho něco vezmu :)

4 Banshee Banshee | 11. ledna 2011 v 22:07 | Reagovat

Ono je to vlastně jedno, jestli to tuší nebo ne.. Ale sama snad vnitřně cítíš, že to tak není úplně v pořádku- dělat všechno jen pro toho kluka. V případě, že by se stalo, že by Tě chtěl třeba jen jako kamarádku, tak se z toho zhroutíš. Protože se Ti zhroutí všechno, co jsi dělala, protože to děláš jen pro něj.
Samozřejmě, že to i normálně strašně bolí a bývá těžké se s tím vyrovnat, to je naprosto normální. Ale člověk, který má koníčky (jen své, které s tím dotyčným nikterak nesouvisí), má i třeba po rozchodu se na co upnout a vše se líp zvládá.

A fakt to nemyslím nijak zle. Naopak je mi líto, jak sleduju, že se tak dokážeš trápit (nejen psychicky) pro jednoho člověka, který za to možná ani nestojí (i když si teď myslíš opak).

Jsem ráda, jestli ses nad tím zamyslela:)

Přeji Ti hodně úspěchů ve všem, co děláš, ale jen a jen kvůli Tobě, abys byla šťastná s F. nebo i bez něj:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama