Is our secret safe tonight?

5. ledna 2011 v 23:01 |  MY LIFE*
Jsem šťastná.

Viděla jsem úžasný film, jmenuje se Hráči se smrtí, je to už starší, rok 1990 a hraje tam Julie Roberts a Kiefer Sutherland. Určitě se podívejte já jsem byla po dlouhé době zas z nějakého filmu naprosto unešená.
Taky doufám, že nebude platit rčení Jak na Nový rok, tak po celý rok. Jelikož jsem celou sobotu strávila sezením u počítače se zatnutými pěstmi, pokaždé když se mi zvedl žaludek jakobych celý den jela na horské dráze a následná konverzace se záchodovou mísou taky žádná slast.
Zítra si možná nabarvím vlasy, protože už mi to hrozně odrůstá, což způsobuje, že mám tříbarevnou hlavu.

Včera jsem začla mít při usínání ucpané dutiny, kašlala jsem a měla jsem trochu ucpaný noc, trochu mi aj přišlo, že mám horečku. Ráno jsem s těžkostí vstala, nemohla jsem polykat a bolela mě hlava. Cítila jsem se hrozně vyčerpaně a taky docela nemocně. Ale vzhledem k tomu, že odpoledne je zumba, tak jsem se rozhodla, že pujdu do školy a budu dělat, že jsem naprosto fit, abych mohla jít i na zumbu. Ve škole jsem měla zimnici a bolela mě hlava, ale dostala jsem ibalgin a pak bylo všecko v pohodě. Na zumbu jsem šla i s bolestí hlavy a hrozně jsem si to užila! Musela jsem jít, protože na sobě musím hrozně makat, musím mít krásnou postavu a líbit se F. ať to stojí, co to stojí. A krása zadarmo není.
Na zumbě jsem se odreagovala, vydivočila a moc jsem si ten tanec užila :)

A před chvilkou jsem se dozvěděla, že o mně F. řekl, že jsem se mu vždy líbila a líbím čím dál víc.*


Co když se mi to nezdá a má o mě vážně zájem? Co když nevypadám zas tak příšerně, jak si myslím?
A co když se mi to jen zdá a taky vypadám opravdu tak, jak si myslím?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | 8. ledna 2011 v 13:53 | Reagovat

Ty jsi trdlo:-) Nedorazilo tě to ještě?? No, ikdyž-jsou dvě možnosti, buď tě nemoc skolí o to víc, nebo tě tohle naopak vyléčí a vyžene ji pryč:)
A to Filipovo sdělení je hodně optimistické, ne?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama