Ooojojojoooj ♫

19. ledna 2011 v 21:37 |  MY LIFE*
Toto je the best of song, wonderful, magical, mystical, beautiful ojojojoj! :D


Tančím si tu v pokoji na tenhle skvělý song ze zumby a je mi fájn.

A jinak. Nevím jak je to možné, ale z písemky z matiky i z fyziky, na které jsem se s učením naprosto, ale opravdu naprosto vykašlala jsem díky velké přízni štěstí dostala čtverku. Jo jasně, řeknete si, že to je katastrofa, ale já jsem silný humanista a ačkoli mám z ostatních předmětů v pohodě jedničky a dvojky, tak matika a fyzika jsou můj boj. Chtěla jsem ty poslední dvě slova napsat německy, ale nechme teď tyhle rádoby vtípky stranou.
Taky jsem dostala jedničku z angličtiny - konverzace po tom, co jsem povyprávěla celou historii naší školy díky znalostem z historického semináře, wué! Tento týden jsem měla opravdu víc štěstí, jako rozumu. Fakt že jo.
Taky vidím už docela velké výsledky v tom mojem několikaměsíčním boji s váhou. Skoro se až divím, su velmi spokojená. Nohy o hodně zpevněné, břicho ploché, viditelné lícní kosti na obličeji a přecejenom ta postava je líp vypracovaná, jak na sobě makám, mám radost :) Furt to ještě není dobrý, ale to zvládnu, budu bojovat dál! Protože já jak si něco usmyslím, tak to prostě mít budu, znáte mě.
Dnes už jsem to asi ale přehnala, protože jsem byla v posilovně a večer aj na zumbě a večeřela jsem jen půlku dalamánku, takže už mi bylo teda docela na omdlení.
A jde do tuhého. Pátek je jeden velký otazník, jisté je, že do klubu, kde bydlí F. pojedu. Teď jde ale o všechno, šance, že se vše změní tu snad je. Ale jak se znám, tak to zas nevyjde.
Jo a asi jste měly pravdu, slečny, že se F. začne snažit. ;) Nedokážu si jinak vysvětlit, proč by jinak včera olajkoval mou fotku na facebooku, která nebyla nově přidána a navíc on téměř nikdy nedává lajky k mým fotkám..

Friday, I' m in love!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 19. ledna 2011 v 22:57 | Reagovat

It´s Friday I´m In Love! Moje nejoblíbenější, chválím:-)
A jsem taky ráda, že jsem měla posledně pravdu:) Ivulko, máš ale ode mě důtku, vím, že chceš být v pátek nej nej nej, ale zase to moc nepřeháněj, skořápka totiž není tvoje nejdůležitější součást:)
V pátek budu na tebe myslet, držet ti pěsti a posílat k vám na jih hektolitry pozitivní energie, aby to konečně vyšlo! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama