She will be loved.

8. ledna 2011 v 15:34 |  MY LIFE*
Obarvila jsem si vlasy :) Ale ne celé, jen odrosty, protože to nechci mít o moc tmavší. Odrosty jsem si obarvila středně hnědou barvou, takže to mám teď takové hodně tmavě hnědé a su spokojená.
Dnes jsem jela s babičkou a dědou nakupovat, po dlouhé době jsem si konečně koupila nové rifle :) Mně se nikdy žádné nelíbily, protože jsem nespokojená se svojí postavou a nemohla jsem si nikdy nějaké ideální vybrat. Takže teď su moc ráda, že nějaké nové mám :) Nové oblečení a nová barva hodně přispívají k novým začátkům :)
Doposud tomu nemůžu uvěřit, ale školní rada mě zvolila šéfredaktorkou školního časopisu. Vůbec jsem to nečekala a jsem velice potěšena a dojatá, protože pracovat v této branži je můj sen. Samozřejmě v budoucnu ne ve školním časopise, ale někde se začít musí.
Taky jsem napsala dost dobře písemku z fyziky, co se to děje? :)
Četla jsem úžasný citát: STRACH PŘED PROBLÉMY, NEBYL JEŠTĚ NIKDY KLÍČEM K JEJICH ŘEŠENÍ.
Je to naprostá pravda, škoda, že já mám zatím akorát ten strach a proto nic radši neřeším. F. se mimojiné zmínil, že by byl rád, kdybych někdy dojela do toho klubu, který je v jeho městě. Tak jsem chtěla dnes, jenomže to zase nevyšlo, protože se mnou nikdo nechce jet! Už na to fakt nemám sílu, nikdy to nevyjde. Co mám tedy dělat? Už ho hrozně chci vidět, obejmout, poslouchat, jak mi něco povídá, dívat se mu do očí a rozplývat se nad jeho dokonalým úsměvem. To chci. Ale nemůžu to mít, když zas nikam nejedu. :(
Všichni mi říkají, ať už mu konečně napíšu. Napíšu, jestli by nezašel ven. Jenomže to je buď VŠECHNO nebo NIC. Jestliže řekne ne, tak já si asi něco udělám, můj život nebude mít smysl, on je můj smysl. Všichni mi říkají, že všechno nasvědčuje tomu, že ne neřekne, ale já to i přesto nedokážu. Nemám na to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 H. H. | 8. ledna 2011 v 23:51 | Reagovat

At uz to bude ne nebo ano, tak to bude klic k novym zacatkum a konecne se pohnes z mista. Na tomhle jsi uz moc dlouho.

2 Evka Evka | 9. ledna 2011 v 0:19 | Reagovat

Souhlasím s H. Nemáš proč bát se odmítnutí, protože to se konat nebude, tak už konečně seber všechnu odvahu a jdi do toho, jinak se takhle můžeš strachovat donekonečna... ty víš, na čem u něj zhruba asi jsi... ale ví to i on, že má šanci u tebe, hm? Třeba právě na tenhle krok čeká:-)

3 kikca kikca | 10. ledna 2011 v 22:40 | Reagovat

ahoj Ivko, zdravím dalekou Moravu:) jsem ráda, že tě zvolili do toho školního časopisu.Teda stát se to mně tak se asi půjdu střelit, protože já psaní článku vlastně vůbec nemám ráda:)Přeju ti do nového roku hodně odvahy a štěstí ohledně eFa. Zkus to. Když už se to zdá skoro na dosah ruky tak využij své druhé šance:) držím palce a určitě dále informuj. pa kikč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama