Silváč

2. ledna 2011 v 1:01 |  MY LIFE*
Co se týče včerejšího Silvestru..

Byla jsem domluvená s jedním kamarádem, který ke mně chová dost velké sympatie, ale už v minulosti jsem mu jasně vysvětlila, že u mě šanci bohužel nemá, že mě zaveze na místo konání naší Silvestrovské oslavy.
Byli jsme domluvení tak, že pro mě přijede o čtvrt na osum. Já jsem dost nervozní, když se něco nedodrží, takže jsem byla čím dál víc nervozní, už kvůli tomu, že na půlnoc jsem chtěla jít domů, takže jsem měla na oslavu s přáteli jen málo času.
Když jsem v té zimě čekala a malé drzé děti vedle mě házely petardy a smály se mému znepokojení, tak mi najednou bylo zase smutno, smutno, že nic není jako o Silvestru před dvěma lety. Chtělo se mi hrozně brečet, ale jelikož jsem v něčem dost barbínka, tak jsem si nechtěla zkazit líčení, na kterém jsem si dala záležet :D
Potom teda dojel, nakonec až v devět, neměla jsem sílu to řešit, prostě jsem nasedla do auta, pozdravila ho a pak mlčela.
Ve sklípku mi šlo jen o to, abych se teda aspoň opila, když už tam budu jen chvilku a tolik jsem za to zaplatila. Opila jsem se rychleji, než jsem čekala, nevím, co to se mnou je. Zašli jsme i na trávu, takže se mi udělalo opravdu hodně zle. Jelikož nejsem žádná blbka, tak jakmile jsem ucítila, že je mi nevolno, tak jsem šla ven, do míst, kde mě nikdo neuvidí, no.. a prostě jsem se poblila :D Překvapilo mě, že za mnou došel kámošky kluk Milan, můj kamarád se kterým jsme měli teď nějaké spory a vyříkali jsme si to a byl na mě moc hodný a ták.
Na půlnoc jsem odjela domů připít si s našima na nový rok, na nové šance, nové zážitky a na nové dny :)
Po půlnoci pro mě zas přijel ten kámoš a zas jsem odjela do sklípku, bylo mi čím dál víc špatně. Protože už se tam nic nedělo, tak jsme s mým nejlepším kamarádem a s kámošem který je z Čech šli do naší oblíbené hospody, což bylo přes celé město. V hospodě jsem potkala mého milence z diskotéky, fotbalistu P. Je hrozně sladký a přitom atraktivní. Provokovali jsme se a bylo to fajn. Můj nejlepší kámoš E. mě chytl kolem ramen a seděli jsme blízko sebe a dnes mi bylo vyčteno jeho přítelkyní, že byl pořád se mnou atd, tak nevím, vůbec jsem si to neuvědomila..

Takže Silvestr naprosto nezajímavý s velkou nevolností, ale věřím a doufám v to, že rok 2O11 bude krásný :) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | 2. ledna 2011 v 1:42 | Reagovat

Ale i tak, na zážitky se nezapomíná, ne? A nepřijde mi, že bys měla nezábavný a nezáživný silvestr, stihla jsi toho ažaž, to k loučení se se starým rokem prostě patří, ne?:)
Rok 2011 bude krásný, to si piš!! Lepší než ten předchozí:-) Budu ti držet pěsti. Není všem dnům konec, silvestr je sice poslední den v roce, ale ne konec světa:)

2 M. M. | Web | 2. ledna 2011 v 21:19 | Reagovat

Ja mela o silvestru taky sakra co delat, abych se nerozbrecela. Obcas to musi jit vsechno do kopru, abysme poznali kdy jsme vazne stastny a spokojeny a mohli se z toho radovat jak se patri! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama