Snáď enom pár kroků mi zostává a budu u tvého okénka stát.

12. ledna 2011 v 22:43 |  MY LIFE*
Včera jsem se do dvou do rána zabývala historií, měli jsme umět do dějepisného semináře spoustu stránek dopodrobna. Nakonec ale jednička :)
Ráno jsem byla jak přejetá.
Ale v semináři ráno bylo všechno hrozně hezky zvláštní. Všichni byli takoví milí a přátelští. Sedla jsem si za mým nejlepším kamarádem E., protože jsme oba seděli sami. (Chodí s mojí kámoškou P., na Nový rok mi říkala, že E. trávil většinu Silvestrovského večera se mnou a ji přehlížel. Potom jsem si uvědomila, že když jsem s ním a ještě s kámošem z Hradce šla do hospůdky, tak to bylo hrozně fajn a v hospodě mě E. chytl kolem ramen a přitiskl si mě k sobě a já jsem se k němu prostě přitulila, nepřišlo mi to divný, když jsem byla tak opilá. Mrzelo mě to kvůli kámošce,no.) Od té doby je všechno zvláštní. Ani mě pořád škodolibě neprovokuje, jako vždycky předtím. Mluvíme spolu nějak vážněji a možná aj pěkněji. Dnes jsme se na sebe pořád usmívali a bylo to takový divný. Cítila jsem divné jiskření, ale hned jsem tu myšlenku vypustila z hlavy, je to asi nesmysl. A dal mi nějaký kapesník, který hrozně krásně voněl (byl tuším s vůni borovice, či co.) Dlouho jsem necítila tak pěknou vůni. Bylo to fakt divný, navíc se mi včera zdálo, že jsem se s E. líbala a byl to sakra živý sen. Ale pryč od tohoto tématu, když je to celé stejně určitě nesmysl. Ale mám toho kluka sakra ráda. Ještě si pamatuju, jak jsme spolu šli na horách na svah, on měl světle modro-šedou bundu a jak svítilo sluníčko na sníh tak mu hrozně pěkně zářili jeho modré oči a byla to taková pěkná chvilka prostě. A tečka už, nemá to smysl rozebírat.
Taky mě docela dost začal na fejsbučku komentovat a lajkovat chlapec, se kterým jsem něco měla po jeho maturitě, spolužák F. to je.. No jo, rozešel se se svojí holkou a asi si vzpoměl. Škoda, že si nevzpoměl dřív, teď je nejspíš pozdě. Na druhou stranu, život je rozmanitý a kdo ví, co nám připraví. A já se na to aj docela těším, na to, jak nakonec všecko bude.

Jo a dneska byla supr zumba, fakt jsem si ji užila! Musím na sobě teď fakt hrozně moc makat!

A zafúkané je hudební klenot, ta písnička má v sobě neskutečné emoce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 12. ledna 2011 v 23:02 | Reagovat

Ale ale ale, že by nové jiskření na obzoru?:) Vždyť je to krásné! :-)
A gratuluju k jedničce!!:)

2 M. M. | Web | 13. ledna 2011 v 17:30 | Reagovat

Vis jak se to rika: kamarad taky rad :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama